Menu:

Wynajem Animatorów

Stageman Polska – Lider animacji czasu wolnego w Polsce

Animatorzy do hoteli

Animator to osoba, która odpowiedzialna jest za organizacje czasu wolnego i zapewnienie rozrywki grupom ludzi w każdym wieku. Stageman Polska posiada bazę około 1 500 animatorów czasu wolnego z całej Polski oraz około 12 000 animatorów z zagranicy. Na potrzeby Klienta rekrutujemy odpowiednie osoby i dostarczamy personel w profesjonalny i rzetelny sposób. Jesteśmy czołowym polskim dostawcą usług animacyjnych do hoteli. więcej»

Artyści, iluzjoniści, fakirzy

Na zasadach działania Agencji Artystycznych, posiadamy bazy danych na temat różnego rodzaju artystów: aktorów, iluzjonistów, wokalistów, tancerzy i choreografów, fakirów i poskramiaczy ognia. Współpracujemy z agencjami zagranicznymi i polskimi. Nasz personel jest oceniany przez dotychczasowych Klientów za najlepszy w Polsce! Zapraszamy do współpracy. więcej»

Pogotowie animacyjne

Jeśli masz mało czasu, dużo stresu i imprezę do poprowadzenia, a ktoś "nawalił", nie dojechał, rozmyślił się lub okazał się nierzetelny, skorzystaj z Pogotowia animacyjnego. W ciągu 24 godzin (a w większych miastach nawet do godziny) jesteśmy w stanie zapewnić animatora na Twoją imprezę. My skupimy się na jej profesjonalnym przeprowadzeniu, a Ty odetchniesz z ulgą! więcej»

 

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów