Menu:

Teambuilding i Gry Integracyjne

Stageman Polska – Lider animacji czasu wolnego w Polsce

Warsztat dostarczyć ma wszelkich informacji i umiejętności, które są niezbędne w pracy teambuildingowej. Praca ta nie jest łatwa i wymaga wielu umiejętności praktycznych. O tych umiejętnościach dowiesz się właśnie na szkoleniu. Ogromna popularność, charyzmatyczny prowadzący i duża dawka wiedzy o integracji - gwarantowane!

Kurs jest skierowany do wszystkich osób, które pracują z grupami. Zaprezentowane gry, zabawy i scenariusze nadają się do integracji wszelkich grup: uczniowskich, handlowych, studenckich, turystycznych i innych. Szkolenie pokazuje, jak przez zabawę można uczyć współpracy, kreować naturalnych liderów i rozwiązywać konflikty w grupie.

Nasi Trenerzy*:

Jakub B. Bączek - najpopularniejszy w Polsce szkoleniowiec animatorów czasu wolnego, autor książki "Animacja czasu wolnego" oraz wielu innych publikacji z tego tematu. Z wykształcenia jest mgr pedagogiki, wychowania fizycznego i pracownikiem socjalnym, ale swoje życie związał z psychologią i animacją czasu wolnego. Na co dzień wykłada na śląskich uczelniach i prowadzi szkolenia na terenie całej Europy. Na jego zajęcia zjeżdżają się kursanci ze wszystkich zakątków kontynentu, a  jego książki rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jakub B. Bączek był animatorem w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Niemcy, Zakynthos, Turcja, Finlandia, Tunezja czy Jamajka. Później pracował jako manager animacji w największych polskich firmach turystycznych. Współpracował z takimi markami jak TVN, Radio Zet, Happy Events, Neckermann Polska czy Endemol (wydawca programu Big Brother) obecnie związany jest z Firmą STAGEMAN POLSKA.  W 2010 roku otrzymał za swoją działalność szkoleniowo-publicystyczną tytuł Mecenasa Zdrowia. Porozumiewa się ze swoimi kursantami w siedmiu językach. Swoje szkolenia prowadzi z pasją i pełnym zaangażowaniem - oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuje słuchaczom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy.

lub

Paweł Cieślak - absolwent Politologii o specjalności Media i Komunikowanie Społeczne. Najzdolniejszy uczeń Jakuba B. Bączka, uważanego za guru polskiej animacji czasu wolnego. Paweł Cieślak od 4 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju, a także za granicą. Pracował w takich miejscach jak Rodos, Zakynthos, Finlandia, Turcja czy Wyspy Kanaryjskie. W Polsce obsługiwał między innymi firmy takie jak Neckermann Polska, PZU, Walt Disney czy Park Miniatur w Inwałdzie. Jego specjalnością jest animacja dziecięca oraz wieczorna, a także konferansjerka. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Pedagogiki zabawy i Animacji. Na co dzień zajmuje się organizacją szkoleń zamkniętych oraz otwartych Stageman Polska oraz koordynacją eventów, przede wszystkim na terenie Śląska. Gra w siatkówkę, lubi podróże i dobrą książkę. Na swoim koncie ma kilka zorganizowanych pokazów mody.

* Szkolenie poprowadzi jeden z wymienionych Trenerów, który będzie dyspozycyjny w danym terminie. Każdy z Trenerów zapewnia jednak najwyższy poziom szkolenia z uwagi na swoje doświadczenie!

Program:

1. Teambuilding - wprowadzenie teoretyczne
1.1.            Czym jest teambuilding?
1.2.            Trener teambuildingu - osobowość i kompetencje?
1.3.            Kodeks etyczny w teambuildingu i szkoleniach outdoor
1.4.            Jakie są funkcje teambuildingu i integracji?
1.5.            Jakie są typy teambuildingu?
1.6.            Jak wygląda teambuilding w firmach i na uczelniach?
1.7.            Czym różni się teambuilding w Polsce od tego za granicą?

2. Proste przykłady teambuildingu w praktyce
2.1.            Sprawności integrujące
2.2.            Ćwiczenia w parach
2.3.            Ćwiczenia w grupach
2.4.            Teambuilding zadaniowy
2.5.            Teambuilding managerski
2.6.            Gry teambuildingowe
2.7.            Zabawy integracyjne

3. Duże formy teambuildingowe w teorii i praktyce
3.1.            Szkolenia outdoor
3.2.            Wyjazdy incentive
3.3.            Gry strategiczne
3.4.            Sporty ekstremalne

4. Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia

5. Podsumowanie i dyskusja

Trudno oddać programem praktyczny charakter szkolenia, ale zapewniamy, że nastawione jest ono na pracę i zabawę, które nauczą form teambuildingowych i integracyjnych. Wychodzimy z założenia, że nie wystarczy poprowadzić wykładu, żeby Kursanci wynieśli ze szkolenia wartościową wiedzę. Zaprosimy więc Państwa do udziału w prawdziwym teambuildingu byście mogli doświadczyć jego wartości "na własnej skórze".


Patronat merytoryczny:

Patronat medialny:

Cena: 305 zł
W cenę wliczone jest:

a) 8 godzin z doświadczonym Trenerem
b) materiały do szkolenia (balony, zabawki itp.)
c) certyfikat ukończenia szkolenia
d) książka Jakuba B. Bączeka „Psychologia Eventów”
e) zniżki na kolejne szkolenia Stageman
f) propozycja pracy na teambuildingach!!!

Korzyści z ukończenia szkolenia:

-    poznasz prawa rządzące zajęciami integracyjnymii;
-    otrzymasz gotowe scenariusze zajęć teambuildingowych na każdą okazję;
-    zobaczysz wiele przykładów gier i zabaw do zastosowania w integracji (weźmiesz w nich udział);
-    zrozumiesz psychologiczne mechanizmy postępowania ludzi podczas gier i zabaw;
-    poznasz nowych, kreatywnych ludzi;
-    dowiesz się jak budować autorytet i prowadzić zajęcia z grupami;
-    poznasz najważniejsze zasady moderacji;
-    będziesz mieć szanse na podpisanie umowy z Firmami Teambuildingowymi (dla zainteresowanych oferta pracy!).

Najbliższe szkolenia:

KLIKNIJ I SPRAWDŹ TERMIN W TWOIM MIEŚCIE

5 powodów, żeby zapisać się już dziś:

1) nasze szkolenia prowadzą najlepsi animatorzy w kraju - praktycy, a nie wykładowcy akademiccy, który przekazują wiedzę na temat turystyki w teorii
2) naszemu szkoleniu patronuje Jakub B. Bączek (autor pierwszej w Polsce książki na temat animacji), Polska Izba Turystyki - oddział Śląski (największa organizacja turystyczna w Polsce) i Dziennik Turystyczny (znany każdemu, kto interesuje się czasem wolnym)
3) wspaniałe gry i zabawy integracyjne nadają się na każdą okazję - nie tylko do animacji, ale także dla nauczycieli, rodziców, pedagogów, konferansjerów i... na studencką imprezę
4) dyplom Stageman uprawnia Cię do nabycia pracy w animacji na całym świecie, od eventów w Polsce po pracę w najlepszych kurortach morskich na całym świecie
5) ilość miejsc jest ograniczona więc... kto pierwszy ten lepszy


Możliwość zapisania się:

a) Zadzwoń lub napisz do nas
b) Dowiesz się kiedy będzie najbliższe szkolenie w Twoim mieście
c) Przelej opłatę na konto:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 305 zł
Tytuł przelewu: TEAMBUILDING + Miasto
szkolenia

OSOBA KONTAKTOWA:

Barbara Ligocka
Koordynator Szkoleń
tel.: 796 666 609
e-mail:
szkolenia@stageman.pl
gg: 12385489

To szkolenie organizujemy także w formie zamkniętej - na życzenie Klienta w jego siedzibie. Ze szczegółami można się zapoznać tutaj: SZKOLENIA ZAMKNIĘTE STAGEMAN POLSKA. Zainteresowanych dłuższym szkoleniem zapraszamy też na OBÓZ ANIMACYJNY.

UWAGA! Jeśli jesteś w stanie zebrać minimum 10 osób w swoim mieście / miejscowości - poinformuj nas o tym! Możemy stworzyć termin szkolenia specjalnie dla Was, a nasz Trener chętnie dojedzie do Was bez dodatkowych kosztów. Czekamy na zgłoszenia z całej Polski!

UWAGA! Faktura VAT za szkolenie będzie wystawiana tylko w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby wraz z danymi PRZED dokonaniem płatności na nasze konto!

Wszelkie prawa do strony WWW zastrzeżone. Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie treści zamieszczonych na stronie WWW, także we fragmentach oraz elementów graficznych, także w części, wymagają zgody właściciela – Stageman Polska.

 

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów