Menu:

Tańce w Animacji

Stageman Polska – Lider animacji czasu wolnego w Polsce

Przede wszystkim skupiamy się na rozwoju animatora, który ma przyjemnie spędzać czas z gośćmi hotelowymi i nie tylko. Najważniejszym punktem szkolenia jest praca własna i ocena jej przez fachowców. Każdy może sprawdzić się i dowidzieć, w którą stronę podążać, aby być jeszcze lepszym, ciekawszym i wszechstronnym animatorem czasu wolnego.


Patronat i opieka merytoryczna

Jakub B. Bączek - najpopularniejszy w Polsce szkoleniowiec animatorów czasu wolnego, autor książki "Animacja czasu wolnego" oraz wielu innych publikacji z tego tematu. Z wykształcenia jest mgr pedagogiki, wychowania fizycznego i pracownikiem socjalnym, ale swoje życie związał z psychologią i animacją czasu wolnego. Na co dzień wykłada na śląskich uczelniach i prowadzi szkolenia na terenie całej Europy. Na jego zajęcia zjeżdżają się kursanci ze wszystkich zakątków kontynentu, a  jego książki rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jakub B. Bączek był animatorem w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Niemcy, Zakynthos, Turcja, Finlandia, Tunezja czy Jamajka. Później pracował jako manager animacji w największych polskich firmach turystycznych. Współpracował z takimi markami jak TVN, Radio Zet, Happy Events, Neckermann Polska czy Endemol (wydawca programu Big Brother) obecnie związany jest z Firmą STAGEMAN POLSKA.  W 2010 roku otrzymał za swoją działalność szkoleniowo-publicystyczną tytuł Mecenasa Zdrowia. Porozumiewa się ze swoimi kursantami w siedmiu językach. Swoje szkolenia prowadzi z pasją i pełnym zaangażowaniem - oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuje słuchaczom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy.

Nasi Trenerzy:

Szkolenie prowadzi Jacek Perduta. Jest to nauczyciel tańca, instruktor tańca sportowego, praktyk oraz animator. Od 4 lat prowadzi swoją szkołę tańca, daje pokazy, animuje dzieci i dorosłych na imprezach okolicznościowych. Wiedzę przekazuje w sposób interaktywny i nie pozwala się nudzić. Każde szkolenie jest inne i wyjątkowe, gdyż kursanci sami tworzą atmosferę podczas kursu. Gwarantuję doskonałą zabawę, mnóstwo praktycznych informacji (które przydadzą się nie tylko w animacji, ale i w życiu) oraz niezapomniane emocje dzięki zintegrowaniu się grupy i energii, którą wywołują gorące tańce latynoskie i wspólne zabawy. Szkolenie współprowadzi Joanna Mokwa. Tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk oraz nauczycielka tańca.

Program:

1. Ruch sceniczny i przygotowanie do występów
2. Nauka tańców solo
3. Praktyczne prowadzenie tanecznych animacji
4. Animacje taneczne w parach
5. Grupowe animacje taneczne
6. Podsumowanie - praktyczne prowadzenie animacji

Cena: 305 zł
W cenę wliczone jest:

a) 16 godzin szkoleniowych z doświadczonym Trenerem Animatorów
b) materiały do szkolenia
c) certyfikat ukończenia szkolenia
d) zniżki na kolejne szkolenia Stageman
e) propozycja pracy w animacji!!!

Korzyści z ukończenia szkolenia:

-    poznasz prawa rządzące zajęciami animacyjnymi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi;
-    poznasz i przetestujesz na własnej skórze różne scenariusze taneczne;
-    zrozumiesz psychologiczne mechanizmy postępowania ludzi podczas gier i zabaw;
-    poznasz nowe, kreatywne osoby;
-    dowiesz się jak budować autorytet i prowadzić zajęcia z grupami;
-    poznasz najważniejsze zasady konferansjerki i prowadzenia krótkich zajęć tanecznych;
-    będziesz mieć szanse na podpisanie umowy z Firmami Animacyjnymi (dla zainteresowanych oferta pracy!).

Najbliższe szkolenia:

KLIKNIJ I SPRAWDŹ TERMIN W TWOIM MIEŚCIE

5 powodów, żeby zapisać się już dziś:

1) nasze szkolenia prowadzą najlepsi animatorzy w kraju - praktycy, a nie wykładowcy akademiccy, który przekazują wiedzę na temat turystyki w teorii
2) naszemu szkoleniu patronuje Jakub B. Bączek (autor pierwszej w Polsce książki na temat animacji), Polska Izba Turystyki - oddział Śląski (największa organizacja turystyczna w Polsce) i Dziennik Turystyczny (znany każdemu, kto interesuje się czasem wolnym)
3) wspaniałe gry i zabawy oraz tańce latynoskie nadają się na każdą okazję - nie tylko do animacji, ale także dla nauczycieli, rodziców, pedagogów, konferansjerów i... na studencką imprezę
4) dyplom Stageman uprawnia Cię do nabycia pracy w animacji na całym świecie, od eventów w Polsce po pracę w najlepszych kurortach morskich na całym świecie
5) ilość miejsc jest ograniczona więc... kto pierwszy ten lepszy

Możliwość zapisania się:

a) Zadzwoń lub napisz do nas
b) Dowiesz się kiedy będzie najbliższe szkolenie w Twoim mieście
c) Przelej opłatę na konto:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 305 zł
Tytuł przelewu: TAŃCE + Miasto szkolenia

OSOBA KONTAKTOWA:

Barbara Ligocka
Koordynator Szkoleń
tel.: 796 666 609
e-mail:
szkolenia@stageman.pl
gg: 12385489


To szkolenie organizujemy także w formie zamkniętej - na życzenie Klienta w jego siedzibie. Ze szczegółami można się zapoznać tutaj: SZKOLENIA ZAMKNIĘTE STAGEMAN POLSKA. Zainteresowanych dłuższym szkoleniem zapraszamy też na OBÓZ ANIMACYJNY.

UWAGA! Jeśli jesteś w stanie zebrać minimum 10 osób w swoim mieście / miejscowości - poinformuj nas o tym! Możemy stworzyć termin szkolenia specjalnie dla Was, a nasz Trener chętnie dojedzie do Was bez dodatkowych kosztów. Czekamy na zgłoszenia z całej Polski!

UWAGA! Faktura VAT za szkolenie będzie wystawiana tylko w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby wraz z danymi PRZED dokonaniem płatności na nasze konto!

Wszelkie prawa do strony WWW zastrzeżone. Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie treści zamieszczonych na stronie WWW, także we fragmentach oraz elementów graficznych, także w części, wymagają zgody właściciela – Stageman Polska.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów