Menu:

Szkolenia otwarte

Szkolenie Animatora Zabaw z Super Nianią!

Tego jeszcze w Polsce nie było! Po raz pierwszy zapraszamy na najbardziej kompleksowe i praktyczne szkolenie dla Animatorów Zabaw Dziecięcych. Oprócz Trenera STAGEMAN szkolenie poprowadzi Pani Dorota Zawadzka - znana jako Supr Niania.

więcej

Tańce Animacyjne - HIT! - animacje taneczne

Warsztaty z Tańców to okazja do poznania unikatowych układów choreograficznych prawdziwych animacyjnych hitów wszechczasów. Nie tylko nauczysz się kilkunastu ciekawych układów, ale również zdradzimy, jak samemu tworzyć dobre choreografie animacyjne.

więcej

Szkolenie Animatorów™

Szkolenia animatorów STAGEMAN to najlepsza okazja na zdobycie nowego zawodu i poszerzenie umiejętności praktycznych! Jeśli chcesz nauczyć się tańców animacyjnych, gier, zabaw, występów scenicznych oraz poznać pracę animatora od A do Z zapraszamy na jedyne tego typu szkolenie w kraju, przygotowane przez autora pierwszej w Polsce książki na temat animacji czasu wolnego!

więcej

Animacja Zabaw Dziecięcych™ z Pakietem Startowym Animatora!

Jedną z kluczowych umiejętności każdej osoby pracującej z grupami jest organizacja gier i zabaw. Animacja Czasu Wolnego - często bardzo niedoceniana - jest poważną dziedziną, która uczy, jak grać i bawić się by kształcić i zjednywać sobie dzieci i młodzież. Szkolenie ma charakter praktyczny - trener poprowadzi liczne gry i zabawy by pokazać, jak można czerpać przyjemność ze zorganizowanych i przemyślanych rozrywek!

więcej

Animacyjny Obóz™

Obóz animatorów to najpełniejsza w Polsce oferta kompleksowego szkolenia z zakresu animacji czasu wolnego i eventów. Prowadzenie gier, zabaw, tańców i show można nauczyć się tylko w praktyce. Całe 5 dni obozu jest więc poświęconych praktyce, nie zapominamy jednak o integracji i dobrej zabawie:)

więcej

Animator osoby niepełnosprawnej i starszej™

Polacy to tak zwane "społeczeństwo starzejące się", a więc więcej jest osób powyżej 55 roku życia w kraju niż osób poniżej 18. Socjologowie twierdzą, że z czasem, coraz większą uwagę będziemy przykładać do organizowania czasu wolnego osobom niepełnosprawnym i starszym. Tą tendencję zresztą widać wyraźnie już dziś. Zachęcamy więc do nabycia kompetencji animatora osoby niepełnosprawnej i starszej!

więcej

Animator 2.0

Animator 2.0 to kolejny etap praktycznego rozwoju na ścieżce każdego animatora zawodowca (profesjonalisty). Celem szkolenia jest pogłębienie i uzupełnienie wiedzy i umiejętności dla osób zainteresowanych animacją czasu wolnego i rozwojem osobistym.

więcej

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Group Sp. z o.o.
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa