Zapraszamy na naszego Bloga!
Zapraszamy na naszego Bloga!
Stageman - animacja, szkolenia, eventy

STAGEMAN Group Sp. z o.o.
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
tel.: 501 777 879 i 796 666 609
mail: biuro@stageman.pl szkolenia@stageman.pl

Szkolenia Animatorów

Szkolenia otwarte

Tańce Animacyjne - HIT!

Warsztaty z Tańców to okazja do poznania unikatowych układów choreograficznych prawdziwych animacyjnych hitów wszechczasów. Nie tylko nauczysz się kilkunastu ciekawych układów, ale również zdradzimy, jak samemu tworzyć dobre choreografie animacyjne. więcej»

Szkolenie Animatorów™

Szkolenia animatorów STAGEMAN to najlepsza okazja na zdobycie nowego zawodu i poszerzenie umiejętności praktycznych! Jeśli chcesz nauczyć się tańców animacyjnych, gier, zabaw, występów scenicznych oraz poznać pracę animatora od A do Z zapraszamy na jedyne tego typu szkolenie w kraju, przygotowane przez autora pierwszej w Polsce książki na temat animacji czasu wolnego! więcej»

Animacja Zabaw Dziecięcych™ z Pakietem Startowym Animatora!

Jedną z kluczowych umiejętności każdej osoby pracującej z grupami jest organizacja gier i zabaw. Animacja Czasu Wolnego - często bardzo niedoceniana - jest poważną dziedziną, która uczy, jak grać i bawić się by kształcić i zjednywać sobie dzieci i młodzież. Szkolenie ma charakter praktyczny - trener poprowadzi liczne gry i zabawy by pokazać, jak można czerpać przyjemność ze zorganizowanych i przemyślanych rozrywek! więcej»

Animacyjny Obóz™

Obóz animatorów to najpełniejsza w Polsce oferta kompleksowego szkolenia z zakresu animacji czasu wolnego i eventów. Prowadzenie gier, zabaw, tańców i show można nauczyć się tylko w praktyce. Całe 5 dni obozu jest więc poświęconych praktyce, nie zapominamy jednak o integracji i dobrej zabawie:) więcej»

Animator osoby niepełnosprawnej i starszej™

Polacy to tak zwane "społeczeństwo starzejące się", a więc więcej jest osób powyżej 55 roku życia w kraju niż osób poniżej 18. Socjologowie twierdzą, że z czasem, coraz większą uwagę będziemy przykładać do organizowania czasu wolnego osobom niepełnosprawnym i starszym. Tą tendencję zresztą widać wyraźnie już dziś. Zachęcamy więc do nabycia kompetencji animatora osoby niepełnosprawnej i starszej! więcej»

Psychologia eventów™

"Psychologia eventów" to kolejne w pełni autorskie szkolenie STAGEMAN. Jako jedyni w kraju podejmujemy tematykę organizacji, prowadzenia i kreowania eventów pod kątem psychologii. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników firm i agencji eventowych, animatorów, konferansjerów, obsługi branży oraz wszystkich tych, którzy chcą spotkać się z nowoczesnym myśleniem na temat imprez i ich prowadzenia. więcej»

Teambuilding i gry integracyjne™

Kolejną propozycją Jakuba B. Bączka jest szkolenie "Teambuilding i gry integracyjne" - pierwsze tego typu w Polsce. Ten jednodniowy warsztat teoretyczno-praktyczny to propozycja dla tych, którzy pracują w branży eventowej, ale także dla managerów, studentów, nauczycieli a nawet... rodziców. Pokażemy na nim kilkanaście gier, które zapewniają zbudowanie relacji między uczestnikami. więcej»

Training for leisure-time Animators™

The training offered by STAGEMAN provides the best opportunity to start a new career and to learn the necessary practical skills. If you want to learn how to run mini disco dances, games, fun activities and shows together with everything you need to know about being an animator, then come and enjoy the only practical training in central Europe, prepared by the specialist in this field. więcej»

Animator sportu™

Animator sportu to szkolenie autorskie STAGEMAN powstałe w wyniku zgłaszania się do nas osób uczestniczących w projektach "Animator sportu dzieci i młodzieży" oraz "Animator ORLIK" a także nauczycieli WF i trenerów grup młodzieżowych. Nowoczesne formy wprowadzania dzieci w świat sportu odbiegają znacznie od programów uczelnianych dlatego nasz warsztat jest w 90% praktyczny! więcej»