Menu:

Pokaż koszyk

Sklep animatora

NOWOŚĆ! "Zakręcone Balony", praktyczny podręcznik animatora

Zakręcone balony to praktyczny podręcznik dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją szaloną przygodę z balonowymi kreacjami. Z książki nauczysz się krok po kroku, jak wykonać 20 atrakcyjnych, balonowych figur i poznasz podstawy pracy animatora dziecięcego.

Kup teraz Cena: 20,00 zł

Zakręcony pakiet: "Zakręcone balony", balony do modelowania, pompka do balonów

W zestawie znajdziesz wszystkie narzędzia, niezbędne do rozpoczęcia przygody z balonowymi kreacjami: 1. "Zakręcone balony" to praktyczny podręcznik dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją szaloną przygodę z balonowymi kreacjami. 2. 100 sztuk podłużnych balonów do modelowania. 3. Profesjonalna pompka do pompowania balonów.

Kup teraz Cena: 60,00 zł

Książka: Animacja czasu wolnego

Pierwszy w Polsce podręcznik do animacji czasu wolnego! Książka zawiera zwięzły opis teorii animacji, ale w 80% składa się z gotowych scenariuszy animacyjnych. Must have każdego animatora. Wydanie 9, poprawione.

Kup teraz Cena: 35,00 zł

Książka "Od amatora do animatora"

O Animacji bez owijania w bawełnę! Książka opisuje w sposób niezwykle praktyczny wszystkie aspekty zawodu animatora. Jest idealną pozycją do osób, które pragną pogłębić swoją dotychczasową wiedzę w temacie, a rozpoczynającym swoją przygodę z animacją dostarczy wielu cennych porad.

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Płyta CD "Amazing Mini Disco"

Szalone tańce Mini Disco! "Amazing Mini Disco" zawiera 20 piosenek znanych z popularnej, wieczornej animacji - dziecięcej dyskoteki. Nasza płyta to zbiór najbardziej znanych, międzynarodowych hitów, które powinien znać każdy animator.

Kup teraz Cena: 49,00 zł

Pakiet Startowy Animatora

Coś na dobry początek! Osobom, które zaraz po ukończeniu szkolenia Animatora Zabaw Dziecięcych chcą spróbować swoich sił w modelowaniu balonów i malowaniu buziek, proponujemy zakup pakietu startowego.

Kup teraz Cena: 79,00 zł

Piłeczki do żonglowania

Żonglowanie zazwyczaj kojarzy się z cyrkiem i klaunami. Jednak czy wiesz, że żonglerka może pomóc w nauce i korzystnie wpłynąć na pracę i rozwój mózgu?

Kup teraz Cena: 24,00 zł

Kijek do wielkich baniek mydlanych

Jedno jest pewne: tak jak kolor czarny nigdy nie wyjdzie z mody, tak puszczanie baniek mydlanych zawsze wywoływać będzie uśmiech na twarzach wszystkich dzieciaków w wieku od 2- 112 lat. A im większa bańka, tym większa zabawa i większy uśmiech. No to na co czekać?

Kup teraz Cena: 35,00 zł

Płyn do wielkich baniek mydlanych

Atestowany, bezpieczny, sprawdzony, wydajny płyn do puszczania baniek mydlanych. Nic tylko lać, maczać i puszczać najpiękniejsze bańki mydlane na Twoim evencie!

Kup teraz Cena: 24,00 zł

Balony do modelowania

Balonowe kreacje to międzynarodowy standard animacji dziecięcej. Polecamy zestaw kolorowych balonów do modelowania, które pomogą Ci rozpocząć zakręconą przygodę!

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Pompka do balonów

Niezbędnik do tworzenia balonowych kreacji! Oferujemy estetyczną pompkę, która umożliwi Ci napompowanie podłużnych balonów do modelowania.

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Zestaw do malowania buziek

Polecamy sprawdzone zestawy do malowania, które stosują na co dzień nasi animatorzy. Zapraszamy do zakupów specjalnych, antyalergicznych i atestowanych farbek oraz kredek do malowania ciała.

Kup teraz Cena: 20,00 zł

Koszulka Animatora

Prowadzisz zajęcia animacyjne, ale brakuje Ci odpowiedniego stroju? Nie zwlekaj, zamów już teraz swoją koszulkę z napisem ANIMATOR.

Kup teraz Cena: 35,00 zł

Książka "Psychologia eventów"

Eventowcy w Polsce nie mają łatwego zadania, jeśli poszukują literatury na temat swojej branży. Z odpowiedzią przychodzi książka Jakuba B. Bączka, "Psychologia eventów". W praktyczny sposób, na 116 stronach, możesz nauczyć się, jak organizować eventy, aby spełniły oczekiwania Klientów i Odbiorców. To pierwsza tego typu publikacja na krajowym rynku - warto ją mieć!

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Balony wodne

Kolejną frajdą animacyjną są zabawy z balonami wodnymi. Kochają je nie tylko dzieci ale i dorośli! Jeśli nie masz pomysłu, jak wykorzystać wodne bomby, pomożemy Ci!

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Group Sp. z o.o.
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa