Menu:

Pokaż koszyk

Sklep animatora

Pakiet animatora

Osobom, które od razu po ukończeniu szkolenia Animatora Zabaw dziecięcych chcą spróbować swoich sił w modelowaniu baloników i malowaniu buziek proponujemy przy zapisie na szkolenie zakup PAKIETU STARTOWEGO w bardzo atrakcyjnej cenie 79 zł.

Kup teraz Cena: 79,00 zł

NOWOŚĆ! Książka "Od amatora do animatora"

Jest to podręcznik, który przybliży Cię jeszcze bardziej do profesjonalnego zajmowania się animacją czasu wolnego. Książka opisuje w sposób niezwykle praktyczny wszystkie aspekty zawodu animatora. Jest więc jak znalazł dla osób, które chcą pogłębić swoje dotychczasowe umiejętności, a nowym rozpoczynającym swoją przygodę z animacją da wiele cennych wskazówek, a w niektórych przypadkach uchroni przed sparzeniem się.

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Książka: Psychologia eventów

Eventowcy w Polsce nie mają łatwego zadania jeśli poszukują literatury na temat swojej branży. Odpowiedzią na ten stan jest najnowsza książka Jakuba B. Bączka: Psychologia eventów. W praktyczny sposób, na 116 stronach, możesz nauczyć się jak organizować eventy, żeby spełniły one oczekiwania Klientów i Odbiorców. To pierwsza tego typu publikacja na krajowym rynku - warto ją mieć! W ramach promocji wydawniczej - do każdej książki zakupionej w naszym Sklepie dodajemy voucher do wykorzystania na naszych szkoleniach o wartości 100 zł.

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Mini Disco na CD

STAGEMAN doczekał się swojej płyty o tytule "Amazing Mini Disco"! Przez wielu z niecierpliwością oczekiwana propozycja zawierająca największe hity dla dzieci. Na naszym CD "Amazing Mini Disco" znajdziecie w jednym miejscu 20 piosenek dziecięcych znanych zarówno dzieciom jak i rodzicom z dyskotek dla najmłodszych. Mini Disco, organizowane przez animatorów w zagranicznych hotelach jest bardzo popularne wśród dzieci, ponieważ do każdej piosenki dostosowana jest prosta i zabawna choreografia (dzieci uczą się jej szybko w tańcach z animatorem).

Kup teraz Cena: 49,00 zł

Książka: Animacja czasu wolnego

Jest to pierwszy podręcznik w Polsce, który jest gotowym zbiorem scenariuszy animacyjnych, gier i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomysłów na show wieczorne w hotelach oraz form animacyjnych na plaży czy przy basenie. Książka opisuje pokrótce teorię animacji i wprowadzenie w jej poszczególne dziedziny, ale w 80% składa się z gotowych pomysłów animacyjnych. Jest więc jak znalazł dla osób, które rozpoczynają pracę w animacji lub dla tych, które szukają nowych inspiracji. Piąte wydanie książki - poprawione w stosunku do 4 poprzednich wydań.

Kup teraz Cena: 35,00 zł

Koszulka Animatora

Jeśli chcesz prowadzić imprezy, festyny, bale dla dzieci, konferansjerki, dyskoteki czy nawet karaoke, warto, budować swój profesjonalny wizerunek Animatora. Oferujemy piękne koszulki z napisem ANIMATOR na plecach, dzięki którym będziesz wyróżniać się w tłumie Twoich klientów, turystów itd. Wszyscy Animatorzy Stageman Polska są zobowiązani nosić koszulki na najważniejszych szkoleniach i eventach, dzięki czemu, nasi Klienci zawsze wiedzą do kogo mogą się zwrócić, żeby rozkręcić imprezę:) Koszulki wykonane są z najwyższą jakością! Zapraszamy do zakupów!

Kup teraz Cena: 35,00 zł

Pompka do balonów

Dmuchanie zwykłych balonów jest może trochę męczące, ale możliwe. Gorzej z balonami podłużnymi do skręcania. Do nich, potrzebujesz dobrej pompki. Oferujemy estetyczną pompkę, która dmucha dwubiegowo i błyskawicznie może napełnić powietrzem balonik, zabawkę czy nawet materac.

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Balony do modelowania

Balonowe kreacje to propozycja dla wszystkich osób pracujących z dziećmi. Umiejętność stworzenia miecza, psa czy biedronki z podłużnego balonika sprawi, że dzieci będą zachwycone. Zapraszamy więc do zakupu baloników modelowych i na szkolenie z balonowych kreacji!

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Balony wodne

Kolejną frajdą animacyjną są zabawy z balonami wodnymi. Kochają je nie tylko dzieci ale i dorośli! Szereg zabaw z balonami wodnymi można też znaleźć w książce "Animacja czasu wolnego" Jakuba B. Bączka (także dostępnej w Sklepie). Zapraszamy więc na zakupy!

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Malowanie buziek

Kolejnym ciekawym elementem animacji czasu wolnego jest malowanie buziek. Posiadamy sprawdzone zestawy do malowania, które stosują na co dzień nasi animatorzy. Zapraszamy do zakupów specjalnych antyalergicznych i atestowanych mazaków na twarze STAGEMAN.

Kup teraz Cena: 20,00 zł

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz do nas

Stageman - animacja, szkolenia, eventy

STAGEMAN Group Sp. z o.o.
Lider animacji czasu wolnego w Europie
ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa

tel. 796 666 609

biuro@stageman.pl
szkolenia@stageman.pl
www.stageman.pl

 

Wyróżnienia: