Zapraszamy na naszego Bloga!
Zapraszamy na naszego Bloga!

Stageman Polska - Sklep animatora

STAGEMAN Group Sp. z o.o.
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
tel.: 501 777 879 i 796 666 609
mail: biuro@stageman.pl szkolenia@stageman.pl

Sklep animatora

Sklep animatora

NEW! Książka Jakuba o sukcesie

Na powstanie tej książki czekało w Polsce wielu ludzi. W niezwykle, jak na literaturę tego typu, bezpośredni sposób, Jakub B. Bączek pisze o budowaniu firmy od zera, bez mentorów i dofinansowań, w polskich warunkach. Szczodrze dzieli się przykładami ze swoich biznesów i inwestycji. Z dużym poczuciem humoru odnosi się do tradycyjnych sposobów myślenia o przedsiębiorczości czy rozwoju i bezlitośnie udowadnia, że te sposoby myślenia są już po prostu nieskuteczne. Historia trzydziestoparolatka, który nie musi już pracować, dzięki zbudowaniu stabilnych przychodów pasywnych z wielu źródeł. A dodatkowo, wiele z tych źródeł jest tak opisanych, że można z nich skorzystać od zaraz... więcej»

Kup teraz Cena: 29,00 zł

Mini Disco na CD

STAGEMAN doczekał się swojej płyty o tytule "Amazing Mini Disco"! Przez wielu z niecierpliwością oczekiwana propozycja zawierająca największe hity dla dzieci. Na naszym CD "Amazing Mini Disco" znajdziecie w jednym miejscu 20 piosenek dziecięcych znanych zarówno dzieciom jak i rodzicom z dyskotek dla najmłodszych. Mini Disco, organizowane przez animatorów w zagranicznych hotelach jest bardzo popularne wśród dzieci, ponieważ do każdej piosenki dostosowana jest prosta i zabawna choreografia (dzieci uczą się jej szybko w tańcach z animatorem). więcej»

Kup teraz Cena: 49,00 zł

Książka: Psychologia eventów

Eventowcy w Polsce nie mają łatwego zadania jeśli poszukują literatury na temat swojej branży. Odpowiedzią na ten stan jest najnowsza książka Jakuba B. Bączka: Psychologia eventów. W praktyczny sposób, na 116 stronach, możesz nauczyć się jak organizować eventy, żeby spełniły one oczekiwania Klientów i Odbiorców. To pierwsza tego typu publikacja na krajowym rynku - warto ją mieć! W ramach promocji wydawniczej - do każdej książki zakupionej w naszym Sklepie dodajemy voucher do wykorzystania na naszych szkoleniach o wartości 100 zł. więcej»

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Książka: Animacja czasu wolnego

Jest to pierwszy podręcznik w Polsce, który jest gotowym zbiorem scenariuszy animacyjnych, gier i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomysłów na show wieczorne w hotelach oraz form animacyjnych na plaży czy przy basenie. Książka opisuje pokrótce teorię animacji i wprowadzenie w jej poszczególne dziedziny, ale w 80% składa się z gotowych pomysłów animacyjnych. Jest więc jak znalazł dla osób, które rozpoczynają pracę w animacji lub dla tych, które szukają nowych inspiracji. Piąte wydanie książki - poprawione w stosunku do 4 poprzednich wydań. więcej»

Kup teraz Cena: 35,00 zł

Kolekcja e-booków!

Po raz pierwszy w Polsce pojawiła się kolekcja wszystkich 6 e-booków STAGEMAN na jednej płycie! Jest to szansa dla osób zainteresowanych animacją czasu wolnego by posiadać wszystkie nasze publikacje w jednym miejscu - w atrakcyjnej, obniżonej cenie! Płyta zawiera dwa bestsellerowe tytuły Jakuba B. Bączka: "Animacja czasu wolnego" i "Psychologia eventów" oraz cztery praktyczne e-booki: "Malowanie buziek", "Balonowe kreacje", "Animacja w pigułce" i "Przygotowanie do pracy w animacji". więcej»

Kup teraz Cena: 40,00 zł

Koszulka Animatora

Jeśli chcesz prowadzić imprezy, festyny, bale dla dzieci, konferansjerki, dyskoteki czy nawet karaoke, warto, budować swój profesjonalny wizerunek Animatora. Oferujemy piękne koszulki z napisem ANIMATOR na plecach, dzięki którym będziesz wyróżniać się w tłumie Twoich klientów, turystów itd. Wszyscy Animatorzy Stageman Polska są zobowiązani nosić koszulki na najważniejszych szkoleniach i eventach, dzięki czemu, nasi Klienci zawsze wiedzą do kogo mogą się zwrócić, żeby rozkręcić imprezę:) Koszulki wykonane są z najwyższą jakością! Zapraszamy do zakupów! więcej»

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Pompka do balonów

Dmuchanie zwykłych balonów jest może trochę męczące, ale możliwe. Gorzej z balonami podłużnymi do skręcania. Do nich, potrzebujesz dobrej pompki. Oferujemy estetyczną pompkę, która dmucha dwubiegowo i błyskawicznie może napełnić powietrzem balonik, zabawkę czy nawet materac. więcej»

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Balony do modelowania

Balonowe kreacje to propozycja dla wszystkich osób pracujących z dziećmi. Umiejętność stworzenia miecza, psa czy biedronki z podłużnego balonika sprawi, że dzieci będą zachwycone. Zapraszamy więc do zakupu baloników modelowych i na szkolenie z balonowych kreacji! więcej»

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Balony wodne

Kolejną frajdą animacyjną są zabawy z balonami wodnymi. Kochają je nie tylko dzieci ale i dorośli! Szereg zabaw z balonami wodnymi można też znaleźć w książce "Animacja czasu wolnego" Jakuba B. Bączka (także dostępnej w Sklepie). Zapraszamy więc na zakupy! więcej»

Kup teraz Cena: 30,00 zł

Malowanie buziek

Kolejnym ciekawym elementem animacji czasu wolnego jest malowanie buziek. Posiadamy sprawdzone zestawy do malowania, które stosują na co dzień nasi animatorzy. Zapraszamy do zakupów specjalnych antyalergicznych i atestowanych mazaków na twarze STAGEMAN. więcej»

Kup teraz Cena: 20,00 zł