Menu:

Postaw na oryginalność i zostaw nam organizację imprezy twojego dziecka

Organizacja imprez dla dzieci dawno już przestała być łatwym zadaniem. Przyjęcia urodzinowe z tortem i przekąskami od jakiegoś czasu nie są już atrakcją i wypadają blado na tle bardziej energicznych imprez.

Coraz więcej rodziców decyduje się na wyprawianie urodzin w różnego rodzaju salach zabaw, gdzie nie muszą sprawować nad wszystkim kontroli. Dobrą opcją jest też zatrudnienie animatorów, którzy zorganizują imprezę – animacja czasu wolnego, to bardzo nowoczesna forma organizacji czasu, z każdym rokiem zyskująca coraz większość popularność.

Organizujemy imprezy dla dzieci w różnym wieku, zarówno standardowe, jak i tematyczne. Zajmujemy się wszystkimi aspektami imprezy, więc klient może się zrelaksować i zostawić to w naszych rękach. Maksymalnie wypełniamy dzieciom czas różnymi atrakcjami, tak, żeby nie miały czasu się nudzić. Nasi animatorzy posiadają ogromną wiedzę na temat zabaw dziecięcych oraz umiejętności manualne, pozwalające im na przykład na malowanie twarzy czy tworzenie różnego rodzaju kreacji z baloników. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami animacyjnymi – ciągle się dokształcamy, żeby organizowane przez nas imprezy były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów