Menu:

Organizacja eventów

Organizacja eventów to coś, co przychodzi nam naturalnie – zajmujemy się tym od lat. Jeszcze dłużej obserwujemy to, co się dzieje w branży eventowej, tak polskiej, jak i światowej. Śledzimy trendy, podpatrujemy i udoskonalamy, by ostatecznie móc tworzyć niepowtarzalne imprezy dla naszych klientów. Organizowane przez nas eventy są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – każdą imprezę tworzymy od podstaw, w oparciu o rozmowy z klientem. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów do jego wymagań.

Nasz zespół tworzy grupa pełnych energii pasjonatów dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Widząc problem, widzimy zagadkę i od razu szukamy jej rozwiązania. Im bardziej kreatywnego, tym lepiej. Muzyka, scenografia, catering i wreszcie atrakcje – wszystko to stawiamy na równi, dbając, by było jak najlepszej jakości, sprawdzone i niepowtarzalne. Nie uznajemy schematów, dlatego nigdy nie organizujemy dwóch takich samych imprez. Organizacja eventów w naszym wykonaniu ma charakter kompleksowy – zależnie od rodzaju eventu pomagamy dobrać miejsce, klimat, całą otoczkę i wszelkie niezbędne dodatki. Jesteśmy w kontakcie z uznanymi dostawcami różnych branż, dzięki czemu możemy swobodnie lawirować pomiędzy nimi, nie martwiąc się o jakość oferowanych przez nich usług i produktów. Również jeśli chodzi o atrakcje, posiadamy wykwalifikowanych animatorów o różnych specjalizacjach. Jesteśmy też gotowi pomóc skontaktować się z gwiazdami sceny muzycznej czy kabaretowej, którzy uatrakcyjnią event. Mając nas do dyspozycji, mogą być państwo pewni, że zrobimy wszystko, by wybrana przez państwa postać pojawiła się na evencie.

Organizacja eventów na najwyższym poziomie

Nasze portfolio jest bogate i bardzo różnorodne, organizowaliśmy już wiele różnych imprez tematycznych, integracyjnych, szkoleń, koncertów, wystaw, różnego rodzaju spotkań, gali czy konferencji. Znamy się na tym i wiemy jak wszystko zorganizować, by zaproszeni goście byli pod wrażeniem i dobrze się przy tym bawili.

Organizacja eventów to nie wszystko! Zajmujemy się też tworzeniem i obsługą maskotek eventowych. Takie maskotki, to coraz częściej jeden z nieodłącznych elementów większych imprez – przyciągają uwagę, zapadają w pamięć i wywołują pozytywne reakcje, jednocześnie mocno wspierając wizerunek marki. Maskotki tworzymy od podstaw, wspólnie z klientem dobierając najdrobniejsze szczegół i gdy już nadejdzie odpowiednia pora, szkoląc animatorów do roli maskotki. Z naszych usług skorzystało wiele znanych firm, Stageman jest też odpowiedzialny za maskotki największej imprezy piłkarskiej organizowanej w Polsce.  Wiemy jak przyciągnąć uwagę i stworzyć pozytywny wizerunek, tak samo jak wiemy jak zorganizować ciekawy, zapadający w pamięć event. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów