Menu:

Nasi Trenerzy

Nasi Trenerzy to dla nas powód do dumy! Jakość i zadowolenie Kursanta ze szkolenia w 95% zależy od Wykładowcy. Dlatego w STAGEMAN nie ma przypadkowych Trenerów. Każde ze szkoleń prowadzi wybitny ekspert, a w dodatku praktyk z pasją przekazywania wiedzy. Dzięki temu, nasze szkolenia zawsze otrzymują najwyższe noty i cieszą się zaufaniem Klientów. Część naszych Trenerów to ścisła tajemnica, ale część z Nich możecie Państwo poznać poniżej.

Tomasz Misztal - absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, gdzie uzyskał dyplom magistra na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 8 lat aktywnie pracuje z różnymi grupami odbiorców prowadząc zarówno warsztaty kuglarskie,  edukacyjne i biznesowe jak i sportowe. Na co dzień prowadzi zajęcia jako instruktor metody Pilates w Krakowie oraz profesjonalnie zajmuje się żonglerką. Od obozu animacyjnego w Zakopanem 2010 r. współpracuje z firmą STAGEMAN. Specjalizuje się w wyjazdach motywacyjnych dla firm – Incentive, a swoje doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Maroko, Tunezji, na Rodos i Wyspach Kanaryjskich. Jego pasją jest praca z ludźmi. W swoich działaniach kieruje się mottem „Żyjcie swoimi marzeniami zamiast marzyć o życiu”. Jest utalentowanym uczniem nowoczesnej szkoły animacji  Jakuba B. Bączka, wnosząc przy okazji do swojego warsztatu inne narzędzia.

Tomek prowadzi warsztaty w Polsce:
ANIMACJA CZASU WOLNEGO
ANIMACJA ZABAW DZIECIĘCYCH
ANIMATOR OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I STARSZEJ


Paweł Cieślak - od 8 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju oraz za granicą. Swoje umiejętności animacyjne realizuje w trakcie eventów dla znanych polskich firm, wyjazdach incentive a także w zagranicznych hotelach. Jako wszechstronny animator wyspecjalizował się we wszystkich najwazniejszych dziedzinach animacji: od animacji dziecięcej, sportowej po show wieczorne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Animacji czasu wolnego oraz inne warsztaty praktyczne. Skutecznie dzieli się swoją wiedzą na temat tego nowoczesnego działu turystyki. Na co dzień jako Manager Operacji Zagranicznej zajmuje się rekrutacją oraz treningiem nowych animatorów oraz prowadzeniem projektów animacyjnych za granicą. Najnowszym projektem Pawła jest seria płyt DVD z unikatowymi choreografiami animacyjnymi dla dzieci i dorosłych.

Paweł prowadzi warsztaty w Polsce:
ANIMACJA CZASU WOLNEGO
ANIMACJA ZABAW DZIECIĘCYCH
ANIMATOR OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I STARSZEJ
TAŃCE ANIMACYJNE
OBÓZ ANIMACYJNY


Emilia Sadowska - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunkach Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja. Z animacją czasu wolnego związana od wielu lat, a w od roku 2011 z firmą STAGEMAN (od Obozu Animacyjnego Zakopane, gdzie dała się poznać jako osoba energiczna i kochająca pracę z ludźmi). Ukończyła kurs "Charyzmatyczny Trener Szkoleń". Aktywna instruktorka sportów wodnych i zimowych oraz ratowniczka WOPR. Doświadczenie animacyjne zdobywała w kraju na licznych eventach i za granicą w Tunezji i Bułgarii. Pasjonatka animacji dziecięcej i sportowej oraz tańców animacyjnych. Swoją energią przyciąga ludzi, żeby dzielić się uśmiechem i zarażać pasją. Jest optymistką i osobą zaangażowaną duchowo. Uwielbia poznawać nowe rzeczy i przebywać w grupie. Prywatnie jest zapalonym survivalowcem. Jest współautorką książki "Zakręcone balony", którą znajdziecie w Sklepie Animatora STAGEMAN.
Emilia prowadzi warsztaty w Polsce:
ANIMACJA CZASU WOLNEGO
ANIMACJA ZABAW DZIECIĘCYCH
ANIMATOR OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I STARSZEJ


Heniek Hanushchak - absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Technik Masażu. Z animacją czasu wolnego związany od roku 2012, gdzie zaczął swoją pracę jako animator w jednym z hoteli na Majorce. Z firmą STAGEMAN związany od roku 2013 - na Castingu dał się poznać jako osoba pełna pomysłów, uśmiechnięta, bezproblemowa i kochająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracował z biurem podróży Sun&Fun, Rego-Bis oraz na licznych wyjazdach motywacyjnych dla firm - Incentive, gdzie zdobywał swoje doświdczenie jako animator i team leader zespołu animacyjnego. Pracował m.in. w takich krajach jak: Portugalia, Hiszpania, Włochy, Grecja, Albania, Egipt, Turcja oraz Polska. Na codzień zajmuje się szeroko pojetą aktywnością fizyczną: od tańców towarzystkich, aż po sztuki walki jak np: boks. Swoją wiedzę, umiejętności i energię przekazuje na szkoleniach STAGEMAN.
Heniek prowadzi warsztaty w Polsce:
ANIMACJA CZASU WOLNEGO
ANIMACJA ZABAW DZIECIĘCYCH
TAŃCE ANIMACYJNE


Sebastian Padula - absolwent Wyższej Szkołu Zawodowej w Nysie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o specjalności kryminologia i kryminalistyka oraz absolwent Prywatnej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Z animacją związany od kilku lat, a z firmą STAGEMAN współpracuje od obozu animacyjnego w Zakopanym w 2017roku. Wiedzę i doświadczenie animacyjne zdobył na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator czasu wolnego w Egipcie. Uwielbia pracę z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę: "nie ma rzczy niemożliwych". Jest właścicielem gadającej papużki falistej, którą sam nauczył powtarzać mnóstwo zwrotów, m.in. logo firmy - "Jesteśmy dumni z naszych Animatorów". Na codzień aktywnie spędza czas wolny podróżują lub trenując tenis ziemny. Miłośnik sportu i werny kibic polskich sportowców.

Sebastian prowadzi warsztaty w Polsce:
ANIMACJA CZASU WOLNEGO

 

Agnieszka Farat - jej autorskim szkoleniem jest Animator Urodzinowy. Jest praktykiem, animatorem z pasji i powołania oraz animatorem urodzionym i eventowym. Wiedzę przekazuje w sposób interaktywny i nie pozwala się nudzić. Szkolenie jest prawdziwą przygodą, dawką energii i wiedzy, a kursanci wręcz nie mogą się doczekać na jego termin. Na codzień jest instruktorem zumby i animatorem urodzinowym.
Agnieszka prowadzi warsztaty w Polsce:
ANIMATOR URODZINOWY

 

 


 

 

 

Dorota Zawadzka - psycholog rozwojowy. Zyskała popularność jako prowadząca program "Superniania" na antenie telewizji TVN. Jest ekspertką w sprawach wychowania w programach wielu stacji telewizyjnych i radiowych. Współpracuje z licznymi organizacjami pozarządowymi. Współdziała w. in. z Krajowym Centrum Kompetencji, Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zaangażowała się w działalność wspierającą nowelizację Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie, czynnie uczestniczy w posiedzeniach komisji sejmowej i senackiej. Od 2011 roku jest doradcą Rzecznika Praw Dziecka. Dorota Zawadzka jest charyzmatycznym i niespotykanie komunikatywnym trenerem. Dzięki umiejętności łączenia poważnych treści z zakresu psychologii relacji, czy też rozwoju człowieka z  anegdotami oraz przykładem z własnego doświadczenia przyciąga niesłabnące zainteresowanie Kursantów.


ORAZ GURU POLSKIEJ ANIMACJI:

Jakub B. Bączek - międzynarodowy ekspert z zakresu animacji czasu wolnego, autor książek: "Piłka siatkowa kobiet" (2005), "Podręcznik animatora czasu wolnego" (2008), "Animacja czasu wolnego" (2009) i "Psychologia eventów" (2011) oraz wielu innych publikacji z tych zakresów. Członek Stowarzyszenia Branży Eventowej i Event Managers Club. Z wykształcenia jest mgr pedagogiki, wychowania fizycznego i pracownikiem socjalnym, ale swoje życie związał z psychologią i animacją. Na jego zajęcia zjeżdżają się kursanci ze wszystkich zakątków kontynentu, a  jego książki rozchodzą się w błyskawicznym tempie ("Animacja czasu wolnego" doczekała się już 5 wydania). Jakub B. Bączek był animatorem w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Niemcy, Kreta, Tunezja, Zakynthos, Turcja czy Jamajka. Współpracował z takimi markami jak TVN, Radio Zet czy Neckermann Polska. Za swoją działalność otrzymał w 2010 roku tytuł "Mecenasa Zdrowia". Wykłada na uczelniach, doradza firmom turystycznym, publikuje w takich czasopismach jak "Hotelarz", "Rynek Turystyczny" czy "Psychologia Biznesu". Swoje szkolenia prowadzi z pasją i pełnym zaangażowaniem - oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuje swoim kursantom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy.

 

 

 

PS. Jesteśmy jedyną Firmą w Polsce, która przeprowadza regularne superwizje Trenerów Animacyjnych. Jest to gwarancja najwyższej w Polsce jakości szkoleń.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów