Menu:

Malowanie Buziek i Balonowe Kreacje

Stageman Polska – Lider animacji czasu wolnego w Polsce

Warsztat jest w 90% praktyczny! Teoria to tylko krótki wstęp, natomiast później zabieramy się do pracy. Nasz trener pokaże Wam, jak krok po kroku zrobić malunek na twarzy dziecka oraz jak z podłużnego balonika wykonać pieska czy kwiatek. Zaczniemy od prostych kreacji, a skończymy na skomplikowanych wzorach. Dobra zabawa i nabycie nowych umiejętności gwarantowane! Materiały, balony i farbki oczywiście zapewniamy do woli!

Zdecydowaną zaletą szkolenia jest to, że grupy są mało liczne i każdy będzie miał możliwość własnoręcznego malowania buziek oraz skręcania balonów w obecności naszego Trenera (nie uznajemy teorii - jeśli mamy nauczyć naszych Kursantów nowej umiejętności, wychodzimy z założenia, że musi on sam spróbować malowania na twarzy i skręcać balony, a nie tylko zobaczyć to lub usłyszeć o tym!).

Nasi Trenerzy*:

Paweł Cieślak - absolwent Politologii o specjalności Media i Komunikowanie Społeczne. Najzdolniejszy uczeń Jakuba B. Bączka, uważanego za guru polskiej animacji czasu wolnego. Paweł Cieślak od 4 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju, a także za granicą. Pracował w takich miejscach jak Rodos, Zakynthos, Finlandia, Turcja czy Wyspy Kanaryjskie. W Polsce obsługiwał między innymi firmy takie jak Neckermann Polska, PZU, Walt Disney czy Park Miniatur w Inwałdzie. Jego specjalnością jest animacja dziecięca oraz wieczorna, a także konferansjerka. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Pedagogiki zabawy i Animacji. Na co dzień zajmuje się organizacją szkoleń zamkniętych oraz otwartych Stageman Polska oraz koordynacją eventów, przede wszystkim na terenie Śląska. Gra w siatkówkę, lubi podróże i dobrą książkę. Na swoim koncie ma kilka zorganizowanych pokazów mody.

lub

Joanna Gradomska - absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister pedagogiki o specjalnościach animacja społeczno-kulturalna i praca socjalna z resocjalizacją. Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. Z zamiłowania animatorka, działaczka, społecznica, szkoleniowiec Pedagogiki zabawy. Jej przygoda z animacją i pedagogiką zabawy rozpoczęła się 10 lat temu na stanowisku opiekuna kolonijnego, później doświadczenie zdobywała między innymi jako animator TUI Switzerland w Grecji czy Stageman Polska. Obecnie działa w branży eventowej organizując imprezy dla dzieci i dorosłych. Lubi ludzi. Zaraża optymizmem i chętnie dzieli się swoją wiedzą na prowadzonych szkoleniach. Jej doświadczenie pedagogiczne i animacyjne sprawia, że kursanci wychodzą ze szkoleń naładowani nie tylko wiedzą, ale i dobrym humorem!

lub

Jakub B. Bączek - najpopularniejszy w Polsce szkoleniowiec animatorów czasu wolnego, autor książki "Animacja czasu wolnego" oraz wielu innych publikacji z tego tematu. Z wykształcenia jest mgr pedagogiki, wychowania fizycznego i pracownikiem socjalnym, ale swoje życie związał z psychologią i animacją czasu wolnego. Na co dzień wykłada na śląskich uczelniach i prowadzi szkolenia na terenie całej Europy. Na jego zajęcia zjeżdżają się kursanci ze wszystkich zakątków kontynentu, a  jego książki rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jakub B. Bączek był animatorem w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Niemcy, Zakynthos, Turcja, Finlandia, Tunezja czy Jamajka. Później pracował jako manager animacji w największych polskich firmach turystycznych. Współpracował z takimi markami jak TVN, Radio Zet, Happy Events, Neckermann Polska czy Endemol (wydawca programu Big Brother) obecnie związany jest z Firmą STAGEMAN POLSKA.  W 2010 roku otrzymał za swoją działalność szkoleniowo-publicystyczną tytuł Mecenasa Zdrowia. Porozumiewa się ze swoimi kursantami w siedmiu językach. Swoje szkolenia prowadzi z pasją i pełnym zaangażowaniem - oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuje słuchaczom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy.

* Szkolenie poprowadzi jeden z wymienionych Trenerów, który będzie dyspozycyjny w danym terminie. Każdy z Trenerów zapewnia jednak najwyższy poziom szkolenia z uwagi na swoje doświadczenie!

Program:

1.            Wprowadzenie i prezentacja Trenera
2.            Podstawowa wiedza o malowaniu twarzy i balonowych kreacjach
3.            Poprawne przygotowanie pracy
4.            Kolorystyka malowania i skręcania balonów
5.            Tworzenie prostych malunków na twarzy
6.            Kreacje skomplikowane
7.            Rodzaje balonowych skrętów
8.            Tworzenie prostych kreacji z balonika
9.            Kreacje skomplikowane
10.           Autoprezentacja w procesie tworzenia
11.           Przyciąganie uwagi dziecka
12.           Język używany w trakcie tworzenia
13.           Wykorzystanie umiejętności na eventach
14.           Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia!
15.           Podsumowanie i ewaluacja

Cena: 200 zł
W cenę wliczone jest:

a) 6 godzin szkoleniowych z doświadczonym Trenerem
b) farbki, pędzelki, kredki i waciki w trakcie szkolenia
c) pompki do dmuchania i baloniki w trakcie szkolenia
d) certyfikat ukończenia szkolenia
e) zniżki na kolejne szkolenia Stageman
f) oferty pracy dla najlepszych!

Korzyści z ukończenia szkolenia:

-    zrozumiesz, dlaczego malowanie twarzy jest dla dzieci tak atrakcyjne;
-    zobaczysz, jak oczarować dziecko balonowymi kreacjami;
-    dowiesz się jak zaprezentować swoje mozliwości;
-    nauczysz się profesjonalnego przygotowania pracy;
-    dowiesz się ile kosztuje sprzęt i gdzie można go zamówić;
-    nauczysz się od kilku do klikunastu różnych kreacji na twarzach;
-    nauczysz się od kilku do kilkunastu różnych balonowych kreacji;
-   będziesz mieć szanse na podpisanie umowy ze Stageman Polska (najlepszym kursantom zaproponowana zostanie praca w charakterze animatora czasu wolnego).

Najbliższe szkolenia:

KLIKNIJ I SPRAWDŹ TERMIN W SWOIM MIEŚCIE

5 powodów, żeby zapisać się już dziś:

1) nasze szkolenia prowadzą najlepsi animatorzy w kraju - praktycy, a nie wykładowcy akademiccy, który przekazują wiedzę w teorii
2) naszemu szkoleniu patronuje Jakub B. Bączek (autor pierwszej w Polsce książki na temat animacji), Polska Izba Turystyki - oddział Śląski (największa organizacja turystyczna w Polsce) i Dziennik Turystyczny (znany każdemu, kto interesuje się czasem wolnym)
3) wspaniałe narzędzia nadają się na każdą okazję - nie tylko do animacji, ale także dla nauczycieli, rodziców, pedagogów, konferansjerów i... na studencką imprezę
4) dyplom Stageman uprawnia Cię do nabycia pracy w animacji na całym świecie, od eventów w Polsce po pracę w najlepszych kurortach morskich na całym świecie
5) ilość miejsc jest ograniczona więc... kto pierwszy ten lepszy

Możliwość zapisania się:

a) Zadzwoń lub napisz do nas
b) Dowiesz się kiedy będzie najbliższe szkolenie w Twoim mieście
c) Przelej opłatę na konto:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 200 zł
Tytuł przelewu: MALOWANIE I BALONY + Miasto
szkolenia

 

OSOBA KONTAKTOWA:

Barbara Ligocka
Koordynator Szkoleń
tel.: 796 666 609
e-mail:
szkolenia@stageman.pl
gg: 12385489

To szkolenie organizujemy także w formie zamkniętej - na życzenie Klienta w jego siedzibie. Ze szczegółami można się zapoznać tutaj: SZKOLENIA ZAMKNIĘTE STAGEMAN POLSKA.

UWAGA! Jeśli jesteś w stanie zebrać minimum 10 osób w swoim mieście / miejscowości - poinformuj nas o tym! Możemy stworzyć termin szkolenia specjalnie dla Was, a nasz Trener chętnie dojedzie do Was bez dodatkowych kosztów. Czekamy na zgłoszenia z całej Polski!

UWAGA! Faktura VAT za szkolenie będzie wystawiana tylko w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby wraz z danymi PRZED dokonaniem płatności na nasze konto!

Wszelkie prawa do strony WWW zastrzeżone. Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie treści zamieszczonych na stronie WWW, także we fragmentach oraz elementów graficznych, także w części, wymagają zgody właściciela – Stageman Polska.

 

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów