Menu:

Przeżyj przygodę – zostań wychowawcą kolonijnym i animatorem

Wychowawca kolonijny oraz animator czasu wolnego to więcej niż zwykły zawód. Niektórzy uważają, że nie różni się on za bardzo od nauczyciela w czasie wycieczki szkolnej, ale nie jest to do końca prawda.

Kolonie czy imprezy to zamknięty świat do którego nikt poza uczestnikami nie ma wstępu, dlatego też wychowawcami kolonijnymi i animatorami czasu wolnego powinni być ludzie z pasją i energią. Tacy, którzy lubią dzieci i przede wszystkim wiedzą jak spożytkować ich energię, zamieniając ją w coś ciekawego i jednocześnie konstruktywnego. Kto powinien myśleć o tym zawodzie? Zdecydowanie ktoś, kto kocha życie i czerpie z niego pełnymi garściami. Rola wychowawcy kolonijnego i animatora to przygoda, która na długo zapada w pamięć.

Ucząc się animacji czasu wolnego, nabędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która pozwoli ci jak najlepiej wykorzystać każdą minutę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu animatorów – mamy liczne pomysły na organizacje czasu w różnych warunkach – w pomieszczeniu oraz na powietrzu, zabawy w grupie i wiele innych rzeczy, które na pewno ci się przydadzą, a którymi chętnie się podzielimy.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów