Menu:

Kontakt

 

Infolinia STAGEMAN:

536 008 002 - Dział Eventów Krajowych
536 008 003 - Dział Szkoleń

 

Adres firmy:

ul. Truchana 49/5
41-500 Chorzów

+48 (32) 307 00 33


Sara Kwiek
Manager Szkoleń
tel.: 536 008 003
e-mail: sara.kwiek@stageman.pl

Sara kompleksowo zajmuje się organizacją szkoleń STAGEMAN. Każdy, kto jest zainteresowany zamkniętymi lub otwartymi warsztatami, będzie miał przyjemność kontaktowania się z naszą Mangerką. Jako animatorką z krwi i kości posiada dużą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu, z łatwością doradzi każdemu Kursantowi, jakie szkolenie będzie dla niego najlepsze i chętnie odpowie na każde pytanie. Na poczet jej osiągnięć, możemy zaliczyć m.in. zrealizowanym projektem przy współpracy z Ministerstwem Turystyki i Edukacji Narodowej.

 

 

 


Malwina Czyżewska
Manager Animacji Krajowych
tel.: 536 008 002
e-mail: malwina.czyzewska@stageman.pl

Malwina zajmuje się organizacją i obsługą wydarzeń krajowych - począwszy od kontraktów kilkugodzinnych, aż po zapewnianie Animatorów na cały sezon. Podejmuje się pisania autorskich scenariuszy na eventy i dostarczania najlepszych Animatorów w Polsce. Poza pracą Managera, zajmuję się wprowadzaniem na rynek serii ubrań, gadżetów i akcesoriów pomocnych w pracy animatora. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z PZPN-em, Hotelem Gołębiewskim, Hotelem SPA dr Ireny Eris, Orange czy Heineken Open'er Festival.

 

 

 

 

Jolanta Cieślak
Manager Sklepu
tel.: 535 155 488
e-mail: sklep@stageman.pl

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu Animacyjnego STAGEMAN. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić niezbędne produkty w pracy animatora, na przykład: balony do modelowania, płyty CD z muzyką dla dzieci, książki oraz praktyczne podręczniki animacyjne, piłki do żonglowania czy pakiety animacyjne, zapraszamy do kontaktu z Jolantą. Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Jolanta zajmuje się także obsługą kursów E-learningowych.

 

 

 

 

Paweł Cieślak
Manager Operacji Zagranicznych
Trener Animatorów
tel.: 506 11 66 44
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl

Paweł specjalizuje się w szerokorozumianej Animacji zagranicznej oraz wyjazdach incentive. Opiekuje się Kluczowymi Klientami STAGEMAN. Posiada wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu Systemowego Zarządzania Animacją, począwszy od: rekrutacji, treningu animatorów, tworzenia programów, leaderingów, wsparcia a skończywszy na wprowadzaniu innowacji. Rezultaty jego pracy można zobaczyć w hotelach w Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Turcji, Tunezji, Bułgarii, Albanii, czy na Malcie. Na codzień spotkacie Pawła na prowadzonych przez niego warsztatach z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych, Tańców Animacyjnych, Animacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych oraz Obozie Animacyjnym.

 

 

Tomasz Misztal
Trener Animatorów
e-mail: tomasz.misztal@stageman.pl

Od 8 lat aktywnie pracuje z różnymi grupami odbiorców, prowadząc zarówno warsztaty kuglarskie,  edukacyjne i biznesowe jak i sportowe. Na co dzień prowadzi zajęcia jako instruktor metody Pilates w Krakowie oraz profesjonalnie zajmuje się żonglerką. Tomka możecie spotkać na naszych szkoleniach z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych oraz Animacji Osób Niepełnosprawnych i Starszych. Jego pasją jest praca z ludźmi. W swoich działaniach kieruje się mottem „Żyjcie swoimi marzeniami, zamiast marzyć o życiu”.

 

 

 

 

Emilia Sadowska
Trenerka Animatorów
e-mail: emilia.sadowska@stageman.pl

Ukończyła kurs "Charyzmatyczny Trener Szkoleń". Aktywna instruktorka sportów wodnych i zimowych oraz ratowniczka WOPR. Doświadczenie animacyjne zdobywała w kraju na licznych eventach oraz za granicą - w Tunezji i Bułgarii. Pasjonatka animacji dziecięcej i sportowej oraz tańców animacyjnych. Swoją energią przyciąga ludzi, aby dzielić się uśmiechem i zarażać pasją. Jest optymistką i osobą zaangażowaną duchowo. Prywatnie jest zapalonym survivalowcem. Jest współautorką książki "Zakręcone balony", którą znajdziecie w Sklepie Animatora STAGEMAN. Prowadzi szkolenia z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych, Animacji Sportowej.

 

 

 

 

Heniek Hanuschak
Trener Animatorów
e-mail: heniek.hanuszczak@stageman.pl

Absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Technik Masażu. Z animacją czasu wolnego związany od roku 2012, gdzie zaczął swoją pracę jako animator w jednym z hoteli na Majorce. Z firmą STAGEMAN związany od roku 2013 - na Castingu dał się poznać jako osoba pełna pomysłów, uśmiechnięta, bezproblemowa i kochająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracował z biurem podróży Sun&Fun, Rego-Bis oraz na licznych wyjazdach motywacyjnych dla firm - Incentive, gdzie zdobywał swoje doświdczenie jako animator i team leader zespołu animacyjnego. Pracował m.in. w takich krajach jak: Portugalia, Hiszpania, Włochy, Grecja, Albania, Egipt, Turcja oraz Polska. Na codzień zajmuje się szeroko pojetą aktywnością fizyczną: od tańców towarzystkich, aż po sztuki walki jak np: boks. Swoją wiedzę, umiejętności i energię przekazuje na szkoleniach STAGEMAN.

 

 

Sebastian Padula
Trener Animatorów
e-mail: sebastian.padula@stageman.pl

Absolwent Wyższej Szkołu Zawodowej w Nysie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o specjalności kryminologia i kryminalistyka oraz absolwent Prywatnej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Z animacją związany od kilku lat, a z firmą STAGEMAN współpracuje od obozu animacyjnego w Zakopanym w 2017roku. Wiedzę i doświadczenie animacyjne zdobył na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator czasu wolnego w Egipcie. Uwielbia pracę z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę: "nie ma rzczy niemożliwych". Jest właścicielem gadającej papużki falistej, którą sam nauczył powtarzać mnóstwo zwrotów, m.in. logo firmy - "Jesteśmy dumni z naszych Animatorów". Na codzień aktywnie spędza czas wolny podróżują lub trenując tenis ziemny. Miłośnik sportu i werny kibic polskich sportowców.

 

 

 

Barbara Ligocka
Dyrektor STAGEMAN
tel.: 796 666 609
e-mail: barbara.ligocka@stageman.pl

Basia jest częścią STAGEMAN od samego początku. Swoją karierę rozpoczynała w dziale szkoleń jako Manager tego działu. Basia, jako Dyrektor STAGEMAN jest centrum operacyjnym i sercem naszej Firmy, pompującycm do każdego działu nieocenione pokłady inspiracji, porządku, spokoju i motywacji do działania. Basia ma na swoim koncie współpracę z Ministerstwem Edukacji oraz Turystyki i Sportu, dzięki czemu przyczyniła się do skodyfikowania zasobu obowiązków oraz wymagań, stawianych wobec zawodu, jakim jest animator czasu wolnego.

 

 

 

 

Jakub B. Bączek
Prezes STAGEMAN
tel.: kontakt przez biuro@stageman.pl
e-mail: kontakt przez biuro@stageman.pl

Nazywam się Jakub B. Bączek. Jestem trenerem mentalnym, mówcą, podróżnikiem i pisarzem. Przede wszystkim jednak jestem animatorem. Może już troszkę "przeterminowanym":) ale wciąż z pasją i miłością do ludzi. Firmę STAGEMAN zakładałem sam jako jednoosobową działalność w Bielsku-Białej. Dziś zatrudniamy setki ludzi na 3-ech kontynentach. Często mówię na swoich wystapieniach: "Marzenia się nie spełniają, Marzenia się SPEŁNIA". Bardzo w to wierzę! Wiem, że setki młodych ludzi przychodziło na szkolenia STAGEMAN poszukując swojej drogi. Wiem też, że zatrudniając ich, dajemy im szansę rozwoju, przygody i darmowych podróży. Jestem dumny z naszych Animatorów. Jestem dumny z tego, jak się zmieniają i jak sami spełniają swoje marzenia. Jeśli i Ty chcesz spełnić swoje marzenie - zapraszam Cię do STAGEMAN! Miejsca z inspirującą ENERGIĄ!

 

Nie musisz nam wierzyć na słowo, 
że jesteśmy nieprzeciętną Firmą, ale...

... zastanów się jednak ile Firm animacynych w Polsce dostało podziękowania od Prezydenta Polski

... zastanów się ile Firm animacynych w Europie może pochwalić się oddziałami w 8 krajach

... zastanów się ile Firm animacyjnych na świecie może się pochwalić wydaniem 8 książek o animacji

Krótko mówiąc: nie ma takiej drugiej Firmy na świecie i... jesteśmy tu dla Ciebie!

Zapraszamy do współpracy
STAGEMAN Team

Działy operacyjne:

Biuro: biuro@stageman.pl
Szkolenia: szkolenia@stageman.pl
Eventy: eventy@stageman.pl


Oddziały zagraniczne:

Biuro w Austrii: office@stageman.at
Biuro w Anglii: office@stageman.eu
Biuro w Czechach: office@stageman.cz
Biuro na Słowacji: office@stageman.sk
Biuro na Węgrzech: office@stageman.hu
Biuro w Hiszpanii: office@stageman.es
Biuro na Litwie: office@stageman.lt
Biuro na Malcie: office@stageman.com.mt

STAGEMAN Group to ludzie z pasją!!!

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów