Menu:

Inne

Wyjazdy integracyjne

Sukces jest składową wielu różnych czynników – dlatego tak ważne jest, by pracować nad każdym z nich. To właśnie dla lepszej i skuteczniejszej działalności firmy zatrudnia się coraz to bardziej uznanych specjalistów, którzy są w stanie podnieść poziom produktów, usług i ostatecznie całej firmy. Rozwój przedsiębiorstwa to inwestowanie w firmę, a więc doszkalanie pracowników, nabywanie nowych sprzętów oraz udoskonalanie produktów i usług. Nie można jednak w tym wszystkim zapominać o ludziach, którzy tę firmę już tworzą.

więcej

Imprezy integracyjne dla firm

Sercem każdej firmy są jej pracownicy, to oni stanowią fundament na którym opiera się cała reszta. Od ich zaangażowania, motywacji i lojalności zależy czy wszystko będzie zrobione na czas, czy coś się uda załatwić czy jednak nie. Dobrze dobrana, zgrana załoga to więcej jak połowa sukcesu, dlatego tak ważne jest, żeby o tym pamiętać i odpowiednio swoich pracowników za pracę wynagradzać.

więcej

Organizacja eventów

Organizacja eventów to coś, co przychodzi nam naturalnie – zajmujemy się tym od lat. Jeszcze dłużej obserwujemy to, co się dzieje w branży eventowej, tak polskiej, jak i światowej. Śledzimy trendy, podpatrujemy i udoskonalamy, by ostatecznie móc tworzyć niepowtarzalne imprezy dla naszych klientów. Organizowane przez nas eventy są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – każdą imprezę tworzymy od podstaw, w oparciu o rozmowy z klientem. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów do jego wymagań.

więcej

Agencja eventowa - firma eventowa Warszawa

Organizacja różnego rodzaju eventów – małych i dużych koncertów, festynów, spotkań branżowych czy imprez firmowych to przedsięwzięcie wymagające stalowych nerwów, ogromnej dozy cierpliwości oraz dużej dawki kreatywności, tylko wtedy jest szansa na powodzenie. My do tego wszystkiego dołożyliśmy jeszcze nieograniczony entuzjazm, niespożytą energię i pasję, które cechują wszystkich naszych pracowników.

więcej

Oryginalna impreza urodzinowa? Wybierz animacje

Nie chcesz kolejnych nudnych urodzin? A może twoje dziecko wróciło niedawno z urodzin kolegi lub koleżanki, zachwycone przyjęciem i chcesz, żeby jego urodziny były równie udane, a może nawet i lepsze?

więcej

Przeżyj przygodę – zostań wychowawcą kolonijnym i animatorem

Wychowawca kolonijny oraz animator czasu wolnego to więcej niż zwykły zawód. Niektórzy uważają, że nie różni się on za bardzo od nauczyciela w czasie wycieczki szkolnej, ale nie jest to do końca prawda.

więcej

Postaw na oryginalność i zostaw nam organizację imprezy twojego dziecka

Organizacja imprez dla dzieci dawno już przestała być łatwym zadaniem. Przyjęcia urodzinowe z tortem i przekąskami od jakiegoś czasu nie są już atrakcją i wypadają blado na tle bardziej energicznych imprez.

więcej
Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów