Menu:

Imprezy integracyjne dla firm

Sercem każdej firmy są jej pracownicy, to oni stanowią fundament na którym opiera się cała reszta. Od ich zaangażowania, motywacji i lojalności zależy czy wszystko będzie zrobione na czas, czy coś się uda załatwić czy jednak nie. Dobrze dobrana, zgrana załoga to więcej jak połowa sukcesu, dlatego tak ważne jest, żeby o tym pamiętać i odpowiednio swoich pracowników za pracę wynagradzać.

Nie można też zapominać o takich drobnych przyjemnościach jak wyjścia czy wyjazdy firmowe. Każdy czasem potrzebuje chwili, żeby się zrelaksować, odprężyć i wyciszyć, jednak czasem też potrzebujemy po prostu gdzieś wyjść i się dobrze bawić. Najlepiej w gronie dobrych znajomych, a współpracownicy do dobrych znajomych chyba się zaliczają, prawda? Mamy nadzieje, że w waszej firmie tak właśnie jest, a nawet jeśli nie, to tym bardziej warto coś zrobić, żeby to zmienić. A czy jest coś lepszego, by poprawić stosunki w zespole niż impreza integracyjna? No właśnie. Imprezy integracyjne dla firm są tym, czym zielone szkoły dla dzieci – niezapomnianą przygodą, która zacieśnia więzy i pozostaje w pamięci na całe życie.

Teraz już tylko trzeba zabrać się za organizację i tu właśnie wkraczamy my – zajmujemy się tym od lat. Z powodzeniem zorganizowaliśmy nieokreśloną w tej chwili ilość imprez integracyjnych dla firm, realizując przy tym liczne pomysły klientów, zarówno te standardowe, jak i bardzo oryginalne. Nie boimy się  wyzwań, jesteśmy bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie czy wyobrażenia – chętnie wcielimy je w życie. Tym zaś, którzy nie bardzo wiedzą czego tak dokładnie chcą, pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie, tak by planowana impreza integracyjna była dla firmy wyjątkowa i przede wszystkim udana. Posiadamy liczne scenariusze przykładowych imprez – możemy na ich podstawie stworzyć coś całkowicie nowego lub dopracować któryś z nich, tak by spełniał wszystkie wasze oczekiwania.

Organizowaliśmy imprezy integracyjne dla firm w różnych miejscach, w zależności od pory roku, charakteru imprezy oraz ilości osób – posiadamy bardzo zróżnicowane doświadczenie, dzięki czemu na chwilę obecną już raczej nic nie będzie nas w stanie zaskoczyć – przeżyliśmy już kilka sytuacji kryzysowych (jak nagły opad deszczu przy imprezie plenerowej) i z każdej z nich udało nam się wyjść obronną ręką. Posiadamy zgrany, zespół który naprawdę zna się na swojej pracy, i co więcej wykonuje ją z przyjemnością i niespożytą energią. Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez, wyjazdów i animacji, ponieważ jest to coś na czym się znamy i co po prostu lubimy. Zależy nam na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i tak perfekcyjne jak to tylko możliwe.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów