Menu:

E-kurs: Psychologia eventów

Konkretna definicja eventu

Zapraszamy na jedyny w Polsce kurs internetowy dla Event Managerów. To niepowtarzalna okazja, żeby zdobyć rzetelną i aktualną wiedzę w tak wygodny sposób. W lekcji pierwszej zaczynamy od definicji eventu. Zajęcia prowadzi Jakub B. Bączek - autor książki "Psychologia eventów"!

więcej

Rodzaje eventów, które musisz znać

Podział eventów na kategorie nie jest łatwy, nawet jeśli znamy już definicje z poprzedniej lekcji. Ten zaproponowany tutaj rozwiązuje wiele problemów, ale na pewno nie jest jedynym. Zapoznaj się z filmem i zastanów, jaka klasyfikacja będzie najlepsza dla specyfiki Twoich eventów!

więcej

Teoria pola komfortu

Badania i teorie psychologiczne przydają się w wielu dziedzinach życia. Na pewno podobnie jest z eventami. Znajomość i umiejętność zastosowania teorii pola komfortu w znacznym stopniu wpływa na skuteczność sprzedaży eventów, a także na emocje z odbioru Twoich akcji!

więcej

Teoria wizerunku

W tym filmie dowiesz się wszystkiego o teorii wizerunku. Jest to jedna z najważniejszych kwestii w branży eventowej. Znajomość teorii wizerunku nie tylko pomoże Ci skuteczniej pozyskiwać klientów, ale także promować siebie i swoje akcje na wydarzenia niezapomniane. Zapraszamy do lekcji!

więcej

Teoria kaizen

Teoria kaizen pochodzi z Japonii. Tam narodził się system zarządzania jakością, który doskonale sprawdza się w branży eventowej. Dzięki tej lekcji, możesz wykorzystać tak zwany cykl PDCA, który sprawić może, że każdy kolejny event będzie lepszy i bardziej dopracowany od poprzedniego!

więcej

Teambuilding i mity na jego temat

Wokół teambuildingu narosło wiele "teorii" i mitów. Szczególnie często mylony jest on z integracją, a trzeba stwierdzić stanowczo, że nie jest to to samo. Nasz Trener przedstawia w tej lekcji podstawowe informacje na temat teambuildingu - narzędzia bardzo skutecznego i coraz popularniejszego w branży!

więcej

Point games - skuteczny sposób na zmianę

Większość polskich Event Managerów nie spotkała się z pojęciem "Point games". Warto jednak znać zastosowania tego typu zajęć eventowych i wykorzystać je na swoich akcjach do zmiany sposobu myślenia uczestników zabawy. Jest to narzędzie niezwykle cenne biznesowo!

więcej

Incentive czyli branża zarabiająca miliony

Branża incentive kojarzona jest ściśle z branżą eventową. Dlatego też, w kolejnej lekcji znalazło się miejsce dla tej tematyki. Zobacz film z Jakubem B. Bączkiem i odpowiedz sobie na pytanie, jak możesz wykorzystać incentive do rozwoju biznesu swojego lub Twojego klienta!

więcej

Mechanizmy funkcjonowania grup

Każda grupa ma swoją dynamikę. Im dłużej ze sobą przebywa, tym procesy grupowe mogą być silniejsze. Prowadząc eventy warto sięgać też do psychologii i teorii, które już w ubiegłym wieku diagnozowały wiele mechanizmów grupowych. Ta lekcja może odmienić scenariusz Twoich eventów!

więcej

Liderzy i autsajderzy w grupach

Ostatni film w naszym internetowym kursie dotyczy liderów i autsajderów, którzy klaryfikują się praktycznie w każdej grupie. Dobre zastosowanie psychologii sprawia, że "pozyskujemy" takie osoby na swoją stronę i możemy mieć w nich sojusznika. Lekcja jest mocnym akcentem kończącym nasz kurs on-line!

więcej
Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów