Menu:

E-booki STAGEMAN

E-BOOK: Leisure-time animation ® (ENG)

Tym razem nie lada gratka dla osób uczących się języków obcych. Jeśli chcesz mieć podręcznik animatora po angielsku - teraz możesz go kupić w STAGEMAN. Cena na Amazon to około 30 zł (9,99 $). U nas kupisz angielski e-book Jakuba B. Bączka w promocyjnej, zawsze niskiej cenie! Zapraszamy do lektury - poinformuj też swoich znajomych spoza Polski.

więcej

E-BOOK: Animacja czasu wolnego ®

Jeśli jesteś animatorem lub zajmujesz się dziećmi, młodzieżą lub grupami dorosłych, przydadzą Ci się scenariusze konkretnych zajęć oraz pomysły na gry i zabawy. Proponujemy więc skrypt dla animatora autorstwa Jakuba B. Bączka. Skrypt zawiera ponad 200 opisanych gier i zabaw na każdą okazję oraz gotowe scenariusze zajęć z dziećmi i młodzieżą. Jest praktyczny i niezbędny w pracy animacyjnej.

więcej

E-BOOK: Psychologia eventów ®

Eventowcy w Polsce nie mają łatwego zadania jeśli poszukują literatury na temat swojej branży. Odpowiedzią na ten stan jest najnowszy skrypt Jakuba B. Bączka: Psychologia eventów. W praktyczny sposób, na prawie 100 stronach, możesz nauczyć się jak organizować akcje i eventy, żeby spełniły one oczekiwania Klientów i Odbiorców. To pierwsza tego typu publikacja na krajowym rynku - warto ją mieć!

więcej
Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów