Menu:

Balonowe kreacje

Balonowe kreacje to doskonała zabawa dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich na szkolenie MALOWANIE BUZIEK I BALONOWE KREACJE oraz do skorzystania z Animatorów, którzy SKRĘCAJĄ BALONY na imprezach dla dzieci i akcjach promocyjnych. Zapraszamy na WWW.STAGEMAN.PL - zapoznaj się ze szczegółami!

1. Szkolenia z balonowymi kreacjami

Animacja czasu wolnego to umiejętność korzystania z narzędzi animatora. Na tym szkoleniu nauczymy Was dwóch kolejnych: Malowania buziek (co jest nieodłącznym elementem większości eventów dla dzieci) i Balonowych kreacji (które sprawią, że dzieci będą jak zaczarowane wpatrywać się w Ciebie). Dzięki tym umiejętnością podwyższysz swoją pozycję na rynku usług animacyjnych - zapraszamy!

Warsztat jest w 90% praktyczny! Teoria to tylko krótki wstęp, natomiast później zabieramy się do pracy. Nasz trener pokaże Wam, jak krok po kroku zrobić malunek na twarzy dziecka oraz jak z podłużnego balonika wykonać pieska czy kwiatek. Zaczniemy od prostych kreacji, a skończymy na skomplikowanych wzorach. Dobra zabawa i nabycie nowych umiejętności gwarantowane! Materiały, balony i farbki oczywiście zapewniamy do woli!

Zdecydowaną zaletą szkolenia jest to, że grupy są mało liczne i każdy będzie miał możliwość własnoręcznego malowania buziek oraz skręcania balonów w obecności naszego Trenera (nie uznajemy teorii - jeśli mamy nauczyć naszych Kursantów nowej umiejętności, wychodzimy z założenia, że musi on sam spróbować malowania na twarzy i skręcać balony, a nie tylko zobaczyć to lub usłyszeć o tym!).

Nasi Trenerzy*:

Paweł Cieślak - absolwent Politologii o specjalności Media i Komunikowanie Społeczne. Najzdolniejszy uczeń Jakuba B. Bączka, uważanego za guru polskiej animacji czasu wolnego. Paweł Cieślak od 4 lat zajmuje się animacją i pedagogiką zabawy w kraju, a także za granicą. Pracował w takich miejscach jak Rodos, Zakynthos, Finlandia, Turcja czy Wyspy Kanaryjskie. W Polsce obsługiwał między innymi firmy takie jak Neckermann Polska, PZU, Walt Disney czy Park Miniatur w Inwałdzie. Jego specjalnością jest animacja dziecięca oraz wieczorna, a także konferansjerka. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i pasji, prowadzi szkolenia z zakresu Pedagogiki zabawy i Animacji. Na co dzień zajmuje się organizacją szkoleń zamkniętych oraz otwartych Stageman Polska oraz koordynacją eventów, przede wszystkim na terenie Śląska. Gra w siatkówkę, lubi podróże i dobrą książkę. Na swoim koncie ma kilka zorganizowanych pokazów mody.

lub

Joanna Gradomska - absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister pedagogiki o specjalnościach animacja społeczno-kulturalna i praca socjalna z resocjalizacją. Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. Z zamiłowania animatorka, działaczka, społecznica, szkoleniowiec Pedagogiki zabawy. Jej przygoda z animacją i pedagogiką zabawy rozpoczęła się 10 lat temu na stanowisku opiekuna kolonijnego, później doświadczenie zdobywała między innymi jako animator TUI Switzerland w Grecji czy Stageman Polska. Obecnie działa w branży eventowej organizując imprezy dla dzieci i dorosłych. Lubi ludzi. Zaraża optymizmem i chętnie dzieli się swoją wiedzą na prowadzonych szkoleniach. Jej doświadczenie pedagogiczne i animacyjne sprawia, że kursanci wychodzą ze szkoleń naładowani nie tylko wiedzą, ale i dobrym humorem!

lub

Jakub B. Bączek - najpopularniejszy w Polsce szkoleniowiec animatorów czasu wolnego, autor książki "Animacja czasu wolnego" oraz wielu innych publikacji z tego tematu. Z wykształcenia jest mgr pedagogiki, wychowania fizycznego i pracownikiem socjalnym, ale swoje życie związał z psychologią i animacją czasu wolnego. Na co dzień wykłada na śląskich uczelniach i prowadzi szkolenia na terenie całej Europy. Na jego zajęcia zjeżdżają się kursanci ze wszystkich zakątków kontynentu, a  jego książki rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jakub B. Bączek był animatorem w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Niemcy, Zakynthos, Turcja, Finlandia, Tunezja czy Jamajka. Później pracował jako manager animacji w największych polskich firmach turystycznych. Współpracował z takimi markami jak TVN, Radio Zet, Happy Events, Neckermann Polska czy Endemol (wydawca programu Big Brother) obecnie związany jest z Firmą STAGEMAN POLSKA.  W 2010 roku otrzymał za swoją działalność szkoleniowo-publicystyczną tytuł Mecenasa Zdrowia. Porozumiewa się ze swoimi kursantami w siedmiu językach. Swoje szkolenia prowadzi z pasją i pełnym zaangażowaniem - oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuje słuchaczom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy.

* Szkolenie poprowadzi jeden z wymienionych Trenerów, który będzie dyspozycyjny w danym terminie. Każdy z Trenerów zapewnia jednak najwyższy poziom szkolenia z uwagi na swoje doświadczenie!

Program:

1.            Wprowadzenie i prezentacja Trenera
2.            Podstawowa wiedza o malowaniu twarzy i balonowych kreacjach
3.            Poprawne przygotowanie pracy
4.            Kolorystyka malowania i skręcania balonów
5.            Tworzenie prostych malunków na twarzy{img615-zoom-right}
6.            Kreacje skomplikowane
7.            Rodzaje balonowych skrętów
8.            Tworzenie prostych kreacji z balonika
9.            Kreacje skomplikowane
10.           Autoprezentacja w procesie tworzenia
11.           Przyciąganie uwagi dziecka
12.           Język używany w trakcie tworzenia
13.           Wykorzystanie umiejętności na eventach
14.           Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia!
15.           Podsumowanie i ewaluacja

Cena: 200 zł
W cenę wliczone jest:

a) 6 godzin szkoleniowych z doświadczonym Trenerem
b) farbki, pędzelki, kredki i waciki w trakcie szkolenia
c) pompki do dmuchania i baloniki w trakcie szkolenia
d) certyfikat ukończenia szkolenia
e) zniżki na kolejne szkolenia Stageman
f) oferty pracy dla najlepszych!

Korzyści z ukończenia szkolenia:

-    zrozumiesz, dlaczego malowanie twarzy jest dla dzieci tak atrakcyjne;
-    zobaczysz, jak oczarować dziecko balonowymi kreacjami;
-    dowiesz się jak zaprezentować swoje mozliwości;
-    nauczysz się profesjonalnego przygotowania pracy;
-    dowiesz się ile kosztuje sprzęt i gdzie można go zamówić;
-    nauczysz się od kilku do klikunastu różnych kreacji na twarzach;
-    nauczysz się od kilku do kilkunastu różnych balonowych kreacji;
-   będziesz mieć szanse na podpisanie umowy ze Stageman Polska (najlepszym kursantom zaproponowana zostanie praca w charakterze animatora czasu wolnego).

5 powodów, żeby zapisać się już dziś:

1) nasze szkolenia prowadzą najlepsi animatorzy w kraju - praktycy, a nie wykładowcy akademiccy, który przekazują wiedzę w teorii
2) naszemu szkoleniu patronuje Jakub B. Bączek (autor pierwszej w Polsce książki na temat animacji), Polska Izba Turystyki - oddział Śląski (największa organizacja turystyczna w Polsce) i Dziennik Turystyczny (znany każdemu, kto interesuje się czasem wolnym)
3) wspaniałe narzędzia nadają się na każdą okazję - nie tylko do animacji, ale także dla nauczycieli, rodziców, pedagogów, konferansjerów i... na studencką imprezę
4) dyplom Stageman uprawnia Cię do nabycia pracy w animacji na całym świecie, od eventów w Polsce po pracę w najlepszych kurortach morskich na całym świecie
5) ilość miejsc jest ograniczona więc... kto pierwszy ten lepszy

Możliwość zapisania się:

a) Zadzwoń lub napisz do nas
b) Dowiesz się kiedy będzie najbliższe szkolenie w Twoim mieście
c) Przelej opłatę na konto:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 200 zł
Tytuł przelewu: MALOWANIE I BALONY + Miasto
szkolenia

 

OSOBA KONTAKTOWA:

Barbara Ligocka
Koordynator Szkoleń
tel.: 794 513 937
e-mail:
szkolenia@stageman.pl
gg: 12385489

To szkolenie organizujemy także w formie zamkniętej - na życzenie Klienta w jego siedzibie. Ze szczegółami można się zapoznać tutaj: SZKOLENIA ZAMKNIĘTE STAGEMAN POLSKA.

UWAGA! Jeśli jesteś w stanie zebrać minimum 10 osób w swoim mieście / miejscowości - poinformuj nas o tym! Możemy stworzyć termin szkolenia specjalnie dla Was, a nasz Trener chętnie dojedzie do Was bez dodatkowych kosztów. Czekamy na zgłoszenia z całej Polski!

UWAGA! Faktura VAT za szkolenie będzie wystawiana tylko w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby wraz z danymi PRZED dokonaniem płatności na nasze konto!

 

2. Imprezy z balonowymi kreacjami

{img521-zoom-left}W prostszym wydaniu, przy większej liczbie dzieci, jesteśmy w stanie wykonać kilkadziesiąt mieczy dla chłopców czy kwiatków dla dziewczynek. W bardziej złożonej wersji, kiedy dzieci jest nie więcej niż 20, możemy stworzyć dla każdego ulubionego zwierzaka: pieska, kotka, papugę, ślimaka, biedronkę, żółwika, pszczółkę czy żyrafę.

"Skręcanie balonów" to pomysł na każdą imprezę w Przedszkolu czy Szkole Podstawowej a także nadający się na imprezy rodzinne w mieszkaniu Klienta. Nasze programy polegają przede wszystkim na dobrej zabawie. Chcemy wywołać uśmiech na twarzach dzieci, bo przecież zależy nam na tym, aby impreza kojarzyła się z zabawą i radością. Staramy się także, aby program był dydaktyczny, bo przez dobrą zabawę można się najwięcej nauczyć.

 

Animatorzy:

{img520-zoom-right}Nasz zespół "Skręcania balonów" składa się z kilkunastu osób - stałych animatorów Stageman Polska. Są to przeszkolone osoby, które przeprowadziły już dziesiątki akcji balonowych kreacji w centrach handlowych, hotelach polskich i zagranicznych oraz kilkanaście imprez dla firm, takich jak Park Ministur w Inwałdzie, PZU, MyPlace, Lotto i wielu rodzin, które wzbogaciły swoja imprezę właśnie skręcaniem balonów. Animatorzy posiadają doświadczenie i certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie balonowych kreacji. Każdy z nich to zawodowiec, wykonujący swoją pracę z pasją!

 

Cena: 150 zł + VAT*, a w tym:

a) 1 godzina spotkania z Animatorem skręcającym balony
b) wszelkie materiały do kreacji (BALONY I POMPKI)
c) nagłośnienie
d) muzyka animacyjna (CD MINI DISCO)

* cena nie zawiera kosztów dojazdu do miast innych niż Katowice i Warszawa

 

Korzyści z zamówienia Balonów w Stageman:

- bierzemy na siebie cały trud organizacji od A do Z;{img617-zoom-left}
- możemy się pojawić w dowolnym miejscu w Polsce;
- oferujemy przystępne ceny;
- jesteśmy pomysłowi, elastyczni, pełni werwy i humoru;
- mamy duże doświadczenie i wiedzę;
- dzieci kochają nasze zajęcia;
- czerpiemy z doświadczeń animacyjnych, przywiezionych z zagranicy;
- w balonowych kreacjach mogą brać udział rodzice;
- uczymy dzieci przez zabawę;
- pokazujemy jak bawić się cierpliwie.

 

Kwestie organizacyjne:

a) Z uwagi na duże zainteresowanie, zamówienia przyjmujemy na minimum 2 tygodnie przed
b) Istnieje możliwość negocjacji ceny, jeśli impreza odbędzie się w ciągu tygodnia
c) Zamównienie polega na posłaniu formularza zgłoszeniowego na imprezę
d) Wystawiamy faktury VAT przy zgłoszeniu takiej potrzeby przed płatnością

 

Możliwość wynajęcia usługi:

a) Zadzwoń lub napisz do nas
b) Dowiesz się czy mamy wolne terminy w Twoim mieście
c) Przelej opłatę na konto:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 150 zł + VAT
Tytuł przelewu: BALONY + Nazwa Firmy lub Nazwisko


OSOBY KONTAKTOWE:

Ewa Stanna
Koordynator Regionalny
tel.: 790 745 346
gg: 9465640

Agnieszka Królikowska
Koordynator Regionalny
tel.: 669 877 494
e-mail: agnieszka.krolikowska@stageman.pl
gg: 2776493


3. Zakupy do balonowych kreacji

Skręcanie balonów to doskonała zabawa - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oferujemy więc mocne, markowe balony podłuże, z których mozna wyczarować przeróżne cuda: koniki, kwiaty, czapeczki a nawet Myszkę Miki!

Skręcania balonów można nauczyć się, uczestnicząc w naszym szkoleniu z Balonowych kreacji. Co ważne, na rynku istnieje wiele firm, sprzedających balony słabej jakości. Pękają one w trakcie skręcania co może wystraszyć mniejsze dzieci. Chcąc uniknąć takich sytuacji, Firma Stageman na swoich eventach i szkoleniach sprzedaje balony wysokiej jakości, rekomendowane przez naszych Animatorów.

 

Cena paczki 100 różnokolorowych balonów: 30 zł + 7 zł koszt wysyłki dla Klienta indywidualnego
Warto także do własnoręcznego skecania balonów zamówić Pompkę

 

Możliwość zakupu:

a) Mailowo na adres podany poniżej
b) Telefonicznie:
794 513 937
c) Przelew na konto z adresem do przesyłki w tytule:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 37 zł
Tytuł przelewu: BALONY DO SKRĘCANIA

OSOBA KONTAKTOWA:

Paweł Cieślak
Koordynator Regionalny
tel.: 506 116 644
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl
gg: 3933545

 

Pompka do balonów to urządzenie niezbędne, ale niestety często psujące się. Po licznych doświadczeniach z wadliwymi pompkami, nabraliśmy przeświadczenia, że w tym przypadku warto zainwestować w pompke droższą, ale taką, która będzie działała przez wiele miesięcy, niż co tydzień zakupować tanie pompki.

Cena pompki: 30 zł + 7 zł koszt wysyłki dla Klienta indywidualnego
Do pompki warto zakupic od razu Balony do skręcania by w domu poćwiczyć kreacje

 

Możliwość zakupu:

a) Mailowo na adres podany poniżej
b) Telefonicznie:
794 513 937
c) Przelew na konto z adresem do przesyłki w tytule:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 37 zł
Tytuł przelewu: POMPKA

OSOBA KONTAKTOWA:

Paweł Cieślak
Koordynator Regionalny
tel.: 506 116 644
e-mail: pawel.cieslak@stageman.pl
gg: 3933545

 

 

{img521-zoom-left}W prostszym wydaniu, przy większej liczbie dzieci, jesteśmy w stanie wykonać kilkadziesiąt mieczy dla chłopców czy kwiatków dla dziewczynek. W bardziej złożonej wersji, kiedy dzieci jest nie więcej niż 20, możemy stworzyć dla każdego ulubionego zwierzaka: pieska, kotka, papugę, ślimaka, biedronkę, żółwika, pszczółkę czy żyrafę.

"Skręcanie balonów" to pomysł na każdą imprezę w Przedszkolu czy Szkole Podstawowej a także nadający się na imprezy rodzinne w mieszkaniu Klienta. Nasze programy polegają przede wszystkim na dobrej zabawie. Chcemy wywołać uśmiech na twarzach dzieci, bo przecież zależy nam na tym, aby impreza kojarzyła się z zabawą i radością. Staramy się także, aby program był dydaktyczny, bo przez dobrą zabawę można się najwięcej nauczyć.

 

Animatorzy:

{img520-zoom-right}Nasz zespół "Skręcania balonów" składa się z kilkunastu osób - stałych animatorów Stageman Polska. Są to przeszkolone osoby, które przeprowadziły już dziesiątki akcji balonowych kreacji w centrach handlowych, hotelach polskich i zagranicznych oraz kilkanaście imprez dla firm, takich jak Park Ministur w Inwałdzie, PZU, MyPlace, Lotto i wielu rodzin, które wzbogaciły swoja imprezę właśnie skręcaniem balonów. Animatorzy posiadają doświadczenie i certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie balonowych kreacji. Każdy z nich to zawodowiec, wykonujący swoją pracę z pasją!

 

Cena: 150 zł + VAT*, a w tym:

a) 1 godzina spotkania z Animatorem skręcającym balony
b) wszelkie materiały do kreacji (BALONY I POMPKI)
c) nagłośnienie
d) muzyka animacyjna (CD MINI DISCO)

* cena nie zawiera kosztów dojazdu do miast innych niż Katowice i Warszawa

 

Korzyści z zamówienia Malowania w Stageman:

- bierzemy na siebie cały trud organizacji od A do Z;{img617-zoom-left}
- możemy się pojawić w dowolnym miejscu w Polsce;
- oferujemy przystępne ceny;
- jesteśmy pomysłowi, elastyczni, pełni werwy i humoru;
- mamy duże doświadczenie i wiedzę;
- dzieci kochają nasze zajęcia;
- czerpiemy z doświadczeń animacyjnych, przywiezionych z zagranicy;
- w balonowych kreacjach mogą brać udział rodzice;
- uczymy dzieci przez zabawę;
- pokazujemy jak bawić się cierpliwie.

 

Kwestie organizacyjne:

a) Z uwagi na duże zainteresowanie, zamówienia przyjmujemy na minimum 2 tygodnie przed
b) Istnieje możliwość negocjacji ceny, jeśli impreza odbędzie się w ciągu tygodnia
c) Zamównienie polega na posłaniu formularza zgłoszeniowego na imprezę
d) Wystawiamy faktury VAT przy zgłoszeniu takiej potrzeby przed płatnością

 

Możliwość wynajęcia usługi:

a) Zadzwoń lub napisz do nas
b) Dowiesz się czy mamy wolne terminy w Twoim mieście
c) Przelej opłatę na konto:

STAGEMAN POLSKA
Alior Bank
Nr konta: 50 2490 0005 0000 4500 5152 8012
Kwota: 150 zł + VAT
Tytuł przelewu: BALONY + Nazwa Firmy lub Nazwisko


OSOBY KONTAKTOWE:

Ewa Stanna
Koordynator Regionalny
tel.: 790 745 346
gg: 9465640

Agnieszka Królikowska
Koordynator Regionalny
tel.: 669 877 494
e-mail: agnieszka.krolikowska@stageman.pl
gg: 2776493

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów