Menu:

Agencja eventowa - firma eventowa Warszawa

Organizacja różnego rodzaju eventów – małych i dużych koncertów, festynów, spotkań branżowych czy imprez firmowych to przedsięwzięcie wymagające stalowych nerwów, ogromnej dozy cierpliwości oraz dużej dawki kreatywności, tylko wtedy jest szansa na powodzenie. My do tego wszystkiego dołożyliśmy jeszcze nieograniczony entuzjazm, niespożytą energię i pasję, które cechują wszystkich naszych pracowników.

Wierzymy, że najlepsze eventy tworzone są przez ludzi, którzy się na tym znają i którym praca przy organizacji wydarzeń sprawia przyjemność. Taki właśnie jest Stageman – agencja eventowa. Warszawa jest miastem, w którym mamy swoją siedzibę, jednak działamy na terenie całej Polski. Nie ma dla nas granic ani przeszkód, jeśli na jakąś się natykamy, od razu myślimy jak ją pokonać lub ominąć.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i zbieranemu przez lata doświadczeniu jesteśmy znani jako firma eventowa z prawdziwego zdarzenia. Działamy kompleksowo i nie uznajemy kompromisów – jeśli coś robimy, to tylko dobrze. Być może właśnie to cenią sobie w nas klienci, którzy bardzo często poznawszy nasze metody działania i widząc ich efekty, zostają z nami na dłużej. Dla nas samych zadowolenie klientów i fakt, że polecają oni naszą firmę eventową innym, jest najwyższą oznaką uznania.

Jako agencja eventowa działamy od lat, przez cały ten czas zbieraliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu teraz możemy zapewnić swoim klientom najwyższej jakości usługi – znamy specyfikę różnych typów imprez, wiemy czego się spodziewać po małych spotkaniach firmowych, a czego po oficjalnej gali rozdania nagród. Nasi pracownicy potrafią odnaleźć się w każdej, nawet najdziwniejszej sytuacji, ponieważ najczęściej podobną już przeżyli, a nawet jeśli nie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zahartowali się już przy podobnych sytuacjach kryzysowych.

Skuteczna firma eventowa to my!

Firma eventowa Stageman to agencja otwarta na wizje swoich klientów. Nic nie narzucamy, do niczego nie zniechęcamy. Jesteśmy gotowi wysłuchać pomysłu klienta i zrobić wszystko, by go urzeczywistnić, nawet jeśli pomysł ten z pozoru wydaje się być szalony. Wyjazdy integracyjne wcale nie muszą się ograniczać do siedzenia w ośrodku i grania w karty – jest naprawdę wiele możliwości tego jak można kreatywnie wykorzystać czas, tak samo jak istnieje wiele możliwości na ciekawe aktywności, w tym takie o charakterze drużynowym, które to na pewno zintegrują towarzystwo. Gale, bale i oficjalne przyjęcia – potrafimy znaleźć złoty środek między przepychem a skromnością, a dodając do tego szczyptę elegancji i odrobinę luzu, zapewniamy lekką i przyjemną atmosferę, o którą tak trudno na tego typu eventach.

Znamy się na eventach i chcemy się naszą wiedzą i doświadczeniem dzielić z innymi, między innymi to był główny powód powstania tej agencji eventowej.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach, zapisz się na newsletter:

Jeżeli jesteś animatorem to załóż swój profil z CV i czekaj na oferty pracy.
Zapraszamy na Work & Fun - www.work-and-fun.com

Napisz do nas
Temat*
Imię i nazwisko
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Treść wiadomości
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zadzwoń do nas
img4705min

Stageman - animacja, szkolenia, eventy


STAGEMAN Polska
Jesteśmy dumni z naszych Animatorów!
ul. Truchana 49/5, 41-500 Chorzów